کد خبر : 1847609 | 19 مهر 1401 ساعت 13:16 | 12.3K بازدید | 9 دیدگاه

فکر می‌کردم تا نیم فصل باید بیرون بمانم

مهدی‌خانی: در پرسپولیس به من بی‌مهری شد

مهدی مهدی‌خانی، مهاجم جدید هوادار می‌گوید در پرسپولیس به او بی مهری شده است.

مهدی‌خانی: در پرسپولیس به من بی‌مهری شد

به گزارش "ورزش سه"، مهدی مهدی‌خانی پس از دو فصل نیمکت نشینی در پرسپولیس از این تیم جدا شد و در هفته گذشته به عنوان سهمیه آزاد به هوادار پیوست. این بازیکن با خبرنگار ما در خصوص وضعیتش گفت‌وگو کرد. مهدی‌خانی در ابتدا راجع به حضورش در هوادار توضیح داد: خیلی خوشحالم که به باشگاه هوادار پیوستم و این فرصت را دارم برای هوادار موثر باشم. همان طور که می‌دانید این اتفاق زود رخ داد، ممنونم از آقای ساکت الهامی که به من اعتماد داشتند و به من این پیشنهاد را دادند. من از قبل تجربه کار با ایشان را در زمان پدیده داشتم و از این پیشنهاد استقبال کردم و امیدوارم بتوانم اتفاقات خوبی را رقم بزنم.

او در مورد مسابقه با مس کرمان که فرصت بازی پیدا کرد بیان کرد: خداراشکر خیلی بازی حساسی بود، از آن دسته بازی‌های شش امتیازی بود که ما توانستیم با تمرکز ظاهر شویم و همه چیزهایی که کادرفنی گفتند را انجام دهیم و برنده شویم. امیدوارم این روند را ادامه دهیم، حس می‌کنم تیم خوبی داریم و بچه‌ها، کادر و مدیریت یکدل هستیم که اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

مهدی‌خانی در مورد گلزنی به پرسپولیس در بازی دوستانه این هفته‌شان گفت: با رفتن به ورزشگاه کاظمی یک سری خاطرات برایم زنده شد. بعد از اینکه از کرواسی به فوتبال ایران برگشتم دو سال در تیم پرسپولیس حضور داشتم و روزهای تلخ و شیرین زیادی را تجربه کردم. از اینکه هم‌تیمی‌های گذشته‌ام را دیدم خوشحالم. این بازی به من که مدت زیادی از شرایط فوتبالی دور بودم کمک کرد بدنم با وضعیت بازی بیشتر آشنا شود. جدا از گلزنی من، بازی خوبی انجام دادیم و به نفع دو تیم بود.

این مهاجم راجع به جدایی‌اش از پرسپولیس گفت: دوست دارم یک روز راجع به جدایی از پرسپولیس مفصل صحبت کنم، الان تمرکزم روی باشگاه هوادار است. آنجا یکسری بی مهری‌ها و بی لطفی‌ها به من شد که انشاالله با عملکرد خوبم بتوانم خودم را ثابت کنم.

مهدی‌خانی در پایان در خصوص بدون تیم ماندنش در هفته‌های ابتدایی توضیح داد: دو سه پیشنهاد بود اما فکر می‌کردم پیشنهادات بهتری بیاید ولی به خاطر بازی نکردنم در پرسپولیس این اتفاق نیفتاد و بیرون مانده بودم و فکر می‌کردم تا نیم فصل بدون تیم باشم. از آقا ساکت ممنونم و امیدوارم این اعتماد را با عملکرد خوبم درون زمین پاسخ دهم.

دیدگاهها