کد خبر : 1848922 | 27 مهر 1401 ساعت 00:10 | 88.3K بازدید | 18 دیدگاه

رونی در تمرین یونایتد- شاید عذرخواهی از رونالدو

وین رونی با حضور در مجموعه تمرینی منچستریونایتد خبرساز شد. او چند روز پیش با انتقادهای تندی که از کریستیانو رونالدو کرده بود خشم هواداران کریستیانو را برانگیخته بود.

رونی در تمرین یونایتد- شاید عذرخواهی از رونالدو

به گزارش "ورزش سه"، هواداران کریستیانو رونالدو همچنان از صحبت‌های چند روز پیش وین رونی درباره ستاره محبوب‌شان عصبانی هستند. وین رونی گفته بود رونالدو این روزها هیچ شباهتی با کریستیانوی چند سال پیش ندارد.

1754630

درست در بحبوحه خشم هواداران کریستیانو از هم‌تیمی سابق او در منچستریونایتد، امروز تصاویری منتشر شد که نشان می‌داد وین رونی در مجموعه تمرینی یونایتد، کارینگتون، حضور یافته است. به همین خاطر بود که این تصاویر در انگلیس خبرساز شد. خیلی‌ها می‌خواهند بدانند در مواجهه احتمالی رونالدو و وین رونی در این مجموعه چه گذشته است.

اولین کسی که خبر حضور رونی در مجموعه تمرینی یونایتد را منتشر کرد آگه فیورتوفت، ملی‌پوش سابق نروژی، بود که در باشگاه انگلیسی مسئولیت اداری دارد. او در توییتی نوشت که شخصا وین رونی را در کارینگتون دیده است.

1754628

وین رونی که هدایت دی‌سی یونایتد را بر عهده دارد اخیرا به کشورش، انگلیس، برگشته چرا که تیم او نتوانست به مرحله حذفی لیگ MLS صعود کند. دی‌سی یونایتد در واقع در جدول کنفرانس شرقی این لیگ در قعر جدول ایستاد. بعد از آن بود که رونی روانه انگلیس شد تا به خانواده‌اش ملحق شود. بر اساس اخبار منتشر شده امروز او برای سر زدن به باشگاه سابقش به منچستر رفته است.

امروز تصاویری هم از ورود کریستیانو رونالدو به مجموعه کارینگتون منتشر شد. رونالدو سوار بر کادیلاک معروفش وارد این مجموعه شد. با این تفاسیر به نظر می‌رسد وین رونی و کریستیانو امروز در مجموعه تمرینی منچستریونایتد با هم روبه‌رو شده باشند.

1754629

دیدگاهها