کد خبر : 1850089 | 03 آبان 1401 ساعت 23:51 | 23.3K بازدید | 14 دیدگاه

تیم شایسته این فصل هستیم؛

اسلامی: یک بازی دیگر نوبت استقلال می‌شود

مهاجم نساجی ابراز امیدواری کرد بتوانند در دو بازی پیش رو مقابل آلومینیوم و استقلال نتیجه بگیرند.

اسلامی: یک بازی دیگر نوبت استقلال می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، کریم اسلامی با اشاره به برتری نساجی مقابل فولاد خوزستان عنوان کرد: خیلی با برنامه و آنالیز دقیق وارد این بازی شده بودیم و می‌دانستیم چه چیزی از آن می‌خواهیم. از همان لحظه اول همه بازیکنان متحد بودند و تمام توان خود را گذاشتند تا خدا را شکر به یک برد مهم برسیم و دل هواداران را شاد کنیم.

او ادامه داد: فولاد و قبل‌تر از آن هم که با گل‌گهر بازی کردیم، مطمئنا دو تیم مدعی قهرمانی هستند و شک نکنید در ادامه همان بالای جدول می‌مانند، اما دو برد ما هم یک اتفاق نبود چون گل‌های کاملا تاکتیکی زدیم و می‌خواستیم اولین شکست این تیم‌ها را رقم بزنیم که خدا را شکر همین اتفاق افتاد و سربلند بودیم.

مهاجم با تجربه نساجی که در این فصل سه گل حساس به ثمر رسانده و سه پنالتی گرفته، درباره شرایط تیمش ابراز کرد: تیم ما تغییرات زیادی داشت و طبیعی بود یک مقدار زمان ببرد به شرایط خوب قبلی برگردد. خوشبختانه چهار بازی است در کنار عملکرد تیمی، ۱۰ امتیاز گرفتیم و به نظرم می‌توانیم همین روند را ادامه بدهیم.

1735147

اسلامی در خصوص دیدار پیش روی نساجی برابر آلومینیوم گفت: با تیم قابل احترامی بازی داریم و همیشه رقابت حساسی در دو فصل اخیر با آنها داشتیم که فینال حذفی یکی از آنها بود، اما تیم ما هم مقابل همه تیم‌ها نشان داده دست و پا بسته نیست و می‌خواهد نتیجه بگیرد. مطمئن باشید فقط به دنبال برد هستیم و می‌خواهیم با پیروزی به استقبال سوپرجام برویم، اما خواهشا توقع از تیم ما بالا نرود و باید نگاه واقع بینانه به هزینه تیم‌ها داشته باشیم.

او در مورد دیدار سوپر جام برابر استقلال که پس از هفته یازدهم لیگ برتر برگزار خواهد شد، عنوان کرد: ما یک بازی تا آن مسابقه پیش رو داریم و باید هفته به هفته پیش برویم. اینکه فقط فکرمان روی سوپرجام برود، کار اشتباهی است و ابتدا به آلومینیوم فکر می‌کنیم و بعد به دنبال برتری مقابل استقلال هستیم.

دیدگاهها