کد خبر : 1850211 | 04 آبان 1401 ساعت 17:48 | 16.9K بازدید | 2 دیدگاه

لیگ برتر والیبال؛

زور اسماعیل نژاد و رفقا به قهرمان آسیا نرسید

پیکان در یک بازی آسان در سه ست پیاپی از سد پاس گرگان عبور کرد.

زور اسماعیل نژاد و رفقا به قهرمان آسیا نرسید

به گزارش "ورزش سه" ، هفته ششم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز (چهارشنبه 4 آبان) قرار بود با هفت دیدار در شهرهای تهران، گنبد، ارومیه، اصفهان، آمل، رفسنجان و یزد پیگیری ‌شود که ناظر فنی دیدار دو تیم مس رفسنجان و نیان الکترونیک اجازه آغاز این مسابقه را نداد.

بر اساس گزارش سازمان لیگ فدراسیون والیبال، تیم مس رفسنجان اسناد تسویه حساب با بازیکنان و کادر فنی سال گذشته خود را به سازمان لیگ ارائه نکرده است و به همین دلیل اجازه بازی با نیان الکترونیک خراسان ندارد و نتیجه این دیدار به زودی اعلام خواهد شد.

1756794

در مسابقه مهم این هفته اما تیم پیکان تهران در سالن فدراسیون میزبان پاس گرگان بود. پیکانی‌ها در این مسابقه سه بر صفر حریف خود را شکست دادند تا چهارمین برد خود در این فصل از رقابت‌ها را جشن بگیرند.

پاس گرگان در ست های اول تا سوم این مسابقه با امتیازهای 25 بر 21 ، 25 بر 12 و 25 بر 22 مغلوب شد و دومین ناکامی خود را تجربه کرد.
امیر طلوع‌کیان و بهروز جعفری ناظران فنی و داوری این مسابقه بودند که به مدت 88 دقیقه طول کشید. همچنین وحید پورکاشیان و اسماعیل رزقی داوران اول و دوم این دیدار بودند.

عکس: حامد عراقی

1756795

دیدگاهها