کد خبر : 1850495 | 06 آبان 1401 ساعت 14:34 | 21.6K بازدید | 8 دیدگاه

اندی رابرتسون:

مقایسه نونیز و هالند منصفانه نیست

اندی رابرتسون، مدافع لیورپول، با ستایش از داروین نونیز می‌گوید مقایسه دائمی او با ارلینگ هالند منصفانه نیست.

مقایسه نونیز و هالند منصفانه نیست

به گزارش "ورزش سه"، داروین نونیز، مهاجم اروگوئه‌ای لیورپول، که فصل اول حضورش در این تیم را پشت سر می‌گذارد از ابتدای فصل با انتقادهای زیادی مواجه بوده است و منتقدین می‌گویند او که با قراردادی گران‌قیمت به لیورپول پیوست نتوانسته انتظارها را برآورده کند.

اما اندی رابرتسون، مدافع اسکاتلندی لیورپول، از هم‌تیمی خود دفاع کرده و می‌گوید لیورپولی‌ها خوشحالند که نونیز را در کنارشان دارند. او همچنین می‌گوید نرخ گلزنی نونیز در شروع فصل آمار خوبی است و نباید بهانه‌ای برای انتقاد باشد.

1757337

نونیز در چهار بازی آخری که از ابتدا برای لیورپول به میدان رفته در همه بازی‌ها گلزنی کرده است. او از جمله این هفته در بازی مقابل آژاکس به گل رسید تا در صعود لیورپول به مراحل حذفی لیگ قهرمانان نقش داشته باشد. نونیز در سیزده بازی لیورپول در این فصل 6 گل به ثمر رسانده ولی او تا این لحظه تنها در هفت بازی از ابتدا به میدان رفته و دیگر بازی‌ها را به دلیل محرومیت و مصدومیت از دست داده است.

یکی دیگر از مسائلی که این مهاجم اروگوئه‌ای را ناراحت می‌کند مقایسه دائمی او با ارلینگ هالند است. مهاجم منچسترسیتی که او هم مثل نونیز امسال به این تیم پیوسته ولی آماری درخشان داشته است.

1756948

رابرتسون در این باره گفت:" تنها دلیلی که داروین و ارلینگ با هم مقایسه می‌شوند این است که در یک پست بازی می‌کنند و هر دو امسال تابستان منتقل شده‌اند. ولی این اصلا منصفانه نیست. اگر برعکس هم بود می‌گفتم برای هالند منصفانه نیست.

هر دوی آنها بازیکنانی استثنایی هستند و ما خوشحالیم که داروین را در تیم‌مان داریم. او هنوز جوان است و خیلی‌ها این را فراموش می‌کنند. داروین جلوی دروازه حریفان اتفاقا خیلی خوب بوده. او به دلیل سه بازی محرومیتش و چند بار مصدومیت نتوانسته به اندازه کافی بازی کند و با شرایط تیم سازگار شود. ولی شک ندارم که او در حال رسیدن به نقطه اوج است".

دیدگاهها