کد خبر : 1850844 | 08 آبان 1401 ساعت 10:55 | 15.8K بازدید | 7 دیدگاه

باخت در آنفیلد پس از 70 بازی: رکورد فن دایک شکست

ویرژیل فن دایک، مدافع لیورپول، بالاخره طعم شکست در آنفیلد را تجربه کرد.

باخت در آنفیلد پس از 70 بازی: رکورد فن دایک شکست

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس میزبان لیدز بود و با نتیجه 1-2 برابر این تیم شکست خورد. 
شاگردان یورگن کلوپ گل اول این بازی را خیلی زود دریافت کردند اما موفق شدند بازی را به تساوی بکشانند. با این حال، زمانی که دیگر فرصتی برای جبران باقی نمانده و در دقیقه 89 بود که آنها بار دیگر دروازه‌شان را برابر لیدز باز شده دیدند و سه امتیاز این بازی را نیز از دست دادند. 
این بازی علاوه بر این که ادامه روند نگران کننده لیورپول در چند هفته اخیر در رقابت‌های لیگ برتر بود، باعث شد که رکورد خارق العاده و باورنکردنی فن دایک نیز بشکند. 

1758036

این بازیکن هلندی در ژانویه 2018 از ساوتهمپتون راهی لیورپول شد و از آن زمان تا به حال در 70 بازی در آنفیلد به میدان رفته اما هرگز طعم شکست را در ورزشگاه خانگی این تیم تجربه نکرده بود. 
اتفاقی که روز گذشته بالاخره رخ داد و این مدافع لیورپول پس از نزدیک به پنج سال بالاخره در این بازی در این ورزشگاه شکست خورد تا رکورد خارق العاده‌ای که داشت شکسته باشد. 
او در طول این مدت 59 پیروزی و یازده تساوی را با پیراهن لیورپول در آنفیلد تجربه کرده بود که به نظر می‌رسد آماری تکرار نشدنی باشد و رسیدن به این رکورد بسیار دور از دسترس به نظر می‌رسد.

 

دیدگاهها