کد خبر : 1851586 | 11 آبان 1401 ساعت 22:40 | 26.6K بازدید | 11 دیدگاه

خلاقیت مهاجم لایپزیش: بادکنک‌بازی در ورشو (عکس)

کریستوفر انکونکو، مهاجم فرانسوی لایپزیش، بعد از آنکه گل اول تیمش را در دیدار مقابل شاختار دونتسک به ثمر رساند شادی بعد از گل خلاقانه‌ای به نمایش گذاشت.

خلاقیت مهاجم لایپزیش: بادکنک‌بازی در ورشو (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، لایپزیش و شاختار دونتسک امشب از دقایقی پیش در هفته ششم گروه F لیگ قهرمانان اروپا در ورشو به مصاف هم رفته‌اند.

لایپزیش پیش از شروع این بازی 9 امتیازی و شاختار 6 امتیازی بود. تیم اوکراینی امیدوار بود که با پیروزی در این بازی بتواند به عنوان تیم دوم گروه بعد از رئال مادرید صدرنشین به مراحل حذفی صعود کند. دیداری که به دلیل جنگ اوکراین در پایتخت لهستان برگزار می‌شد.

اما در شروع مسابقه لایپزیش خیلی زود به گل رسید و کریستوف انکونکو، مهاجم فرانسوی این تیم، در دقیقه 10 دروازه شاختار را باز کرد. سوداکوف تحت فشار اشلاگر توپ را از دست داد تا تیمو ورنر صاحب توپ بشود. او به سمت محوطه جریمه شاختار پیشروی کرد و ضربه او برگشت داده شد اما توپ برگشتی به انکونکو رسید تا او دروازه را باز کند.

1759176

مهاجم فرانسوی لایپزیش اما از قبل برای گلزنی در این مسابقه آماده شده بود. او درحالیکه به سمت هواداران آلمانی حاضر در استادیوم می‌رفت بادکنکی از جیبش بیرون آورد و در حال شادی کردن آن را باد کرد تا تصاویر جالبی در استادیوم ورشو خلق شود. 
17591771759178

دیدگاهها