کد خبر : 1852791 | 19 آبان 1401 ساعت 01:22 | 11.7K بازدید | 7 دیدگاه

سیتی 2-0 چلسی: ادامه روزهای تلخ پاتر

منچسترسیتی با ارائه نمایشی برتر برابر چلسی در جام اتحادیه به برتری 0-2 دست یافت.

سیتی 2-0 چلسی: ادامه روزهای تلخ پاتر

به گزارش "ورزش سه"، در شبی که دو تیم بسیاری از بازیکنان ثابت خود را در اختیار نداشتند، منچسترسیتی از موقعیت‌های گلزنی خود بهتر استفاده کرد و در جام اتحادیه توانست با دو گل از سد چلسی بحران‌زده عبور کند.

منچسترسیتی، بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود و توسط جک گریلیش می توانست به گل اول دست پیدا کند، اما ضربه فنی این ستاره انگلیسی با اختلاف کمی از کنار دروازه چلسی به بیرون رفت.

در دقیقه 13 و روی ارسال عرضی حکیم زیاش بود که چلسی صاحب بهترین موقعیت برای باز کردن دروازه سیتی شد، اما ضربه ضعیف کریستین پولیسیچ از مرکز محوطه با عکس‌العمل استفن اورتگا دفع شد و این فرصت طلایی از دست رفت.

10 دقیقه بعد این ستاره آمریکایی این بار در گوشه محوطه جریمه سیتی موقعیت مناسبی برای گلزنی داشت، اما باز هم دروازه‌بان حریف توپ را به خوبی دفع کرد.

در اواسط نیمه اول و روی پاس زمینی ایلکای گوندوگان بود که جولین آلوارز در موقعیتی تقریبا تک‌به‌تک در مقابل دروازه چلسی قرار گرفت، اما ضربه این بازیکن در حالتی نامتعادل با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقایق پایانی نیمه اول، این‌بار کریستین پولیسیچ در سمت چپ محوطه تا آستانه گلزنی پیش رفت، اما ضربه زمینی او را اورتگا مهار کرد تا نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

سیتی نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دو صحنه متوالی جک گریلیش صاحب فرصت های مناسبی برای باز کردن دروازه چلسی شد، اما هر دو بار ادوارد مندی با عکس‌العملی تماشایی ضربه این بازیکن را دفع کرد.

اما در دقیقه 53 سیتی بالاخره به گل اول دست یافت. این تیم در موقعیتی مناسب صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و ریاض محرز با یک شوت فنی و استادانه، موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند.

1761430
1761431

حملات سیتی ادامه یافت و دقایقی بعد نوبت گل دوم فرا رسید. این بار ضربه ریاض محرز را ادوارد مندی دفع کرد و در ریباند آلوارز با جایگیری دقیق خود زننده گل دوم تیم میزبان لقب گرفت.

در دقیقه 64 لوویس هال از سمت راست حرکت کرد و فرصت بسیار خوبی برای کاهش اختلاف و باز کردن دروازه سیتی داشت، اما اورتگا باز هم موفق به دفع ضربه این بازیکن شد.

دقایقی بعد و با ارسال خوب سزار آسپلیکوئتا از سمت راست بود که چلسی فاصله‌ای تا زدن گل اول خود نداشت، اما توپ در جناح مخالف روی پای کریستین پولیسیچ جفت و جور نشد و این موقعیت نیز از دست رفت. در دقیقه 90، چلسی با گل به خودی ناتان آکه می توانست اختلاف را کم کند که این گل نیز مردود اعلام شد تا در نهایت، سیتی با همان دو گل از سد این تیم عبور کند.

دیدگاهها