کد خبر : 1852948 | 20 آبان 1401 ساعت 08:40 | 13.5K بازدید | 13 دیدگاه

شاگردان بردیف زودتر از همه دل از تعطیلات بریدند

تراکتور امروز راهی آنتالیا می‌شود

تراکتور امروز تبریز را به مقصد آنتالیا ترک می‌کند.

تراکتور امروز راهی آنتالیا می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، با توقف بازی های لیگ برتر به دلیل حضور تیم ملی در جام جهانی، تیم های حاضر در این لیگ، ضمن در نظر گرفتن زمانی برای استراحت، برنامه های دیگری نیز در طول تعطیلات به نسبت وضعیت اقتصادی خود تدارک دیده‌اند. در این میان برخی از باشگاه‌های متمول، برگزاری اردوی خارجی را در دستور کار قرار داده‌اند؛ یکی از این تیم ها تراکتور است که امروز راهی ترکیه می شود.

شاگردان قربان بردیف بعد از استراحت چند روزه، امروز با پرواز اختصاصی، تبریز را به مقصد آنتالیا ترک خواهند کرد. آنها تنها تیم لیگ برتری نیستند که در ترکیه اردو می زنند و طی هفته های آتی، چند تیم لیگ برتری دیگر نیز برای برپایی اردو، راهی کشور همسایه خواهند شد.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، تراکتور در این اردو چند بازی‌ تدارکاتی برگزار خواهد کرد که تیم‌ها و زمان بازی متعاقبا اعلام می‌شود. این تیم در حال حاضر با 15 امتیاز در رتبه هفتم جدول رده‌بندی قرار دارد. 

باشگاه تراکتور که برخلاف سال های گذشته، دوران آماده‌سازی پیش فصل امسال را با انتخاب سرمربی، سریع‌تر از خیلی از تیم‌های دیگر شروع کرد، اینک در تلاش است تا با پیشی گرفتن از رقبا در تعطیلات نیم فصل، برای یک شروع بهتر آماده شود.

سرمربی کهنه‌کار سرخ‌پوشان تلاش می‌کند تا در شروع دوباره رقابت‌ها، تیمی را راهی مسابقات کند که از نظر نتیجه‌گیری نوسان کمتری از خود نشان داده و جایی ثابت در بین بالانشینان پیدا کند.

دیدگاهها