کد خبر : 1853054 | 20 آبان 1401 ساعت 23:35 | 27.8K بازدید | 7 دیدگاه

تاوان عصبانیت در دیدار مقابل سیتی: کلوپ محروم شد

بر اساس تصمیم اتحادیه فوتبال انگلیس یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، فردا قادر به حضور روی نیمکت در دیدار تیمش مقابل ساوتهمپتون نخواهد بود.

تاوان عصبانیت در دیدار مقابل سیتی: کلوپ محروم شد

به گزارش "ورزش سه"، عصبانیت شدید یورگن کلوپ در دیدار لیورپول و منچسترسیتی کار دست او داد. دقایقی پیش اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد سرمربی لیورپول به مدت یک بازی از همراهی تیمش محروم است و فردا نمی‌تواند در دیدار مقابل ساوتهمپتون روی نیمکت بنشیند.

اتحادیه همچنین کلوپ را مبلغ 30هزار پوند جریمه کرده و به او هشدار داده که در آینده باید مراقب رفتارش در کنار زمین باشد. کلوپ به دلیل فریاد زدن بر سر یکی از کمک‌داورهای بازی لیورپول و سیتی به کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال ارجاع داده شده بود.

1762076

کمیته انضباطی ابتدا کلوپ را به دلیل رفتارش با کمک داور دیدار لیورپول-سیتی که ماه گذشته میلادی برگزار شد به یک جلسه محرومیت محکوم کرد ولی اتحادیه فوتبال که این جریمه را ناکافی می‌دانست تقاضای تجدیدنظر کرد و موفق شد جریمه نقدی و توبیخ را هم به حکم کلوپ اضافه کند.

کلوپ فردا که تیمش آخرین بازی پیش از وقفه جام جهانی را مقابل ساوتهمپتون انجام می‌دهد نمی‌تواند روی نیمکت بنشیند.

در دیدار لیورپول و منچسترسیتی، کلوپ که معتقد بود روی یکی از بازیکنانش خطا صورت گرفته از اینکه تیم داوری برای قرمزها ضربه آزاد اعلام نکرده بودند خشمگین شد و با حرکت به سمت گری بسویک، کمک‌داور بازی، از فاصله نزدیک مقابل صورت او فریاد کشید. آنتونی تیلور، داور مسابقه، کلوپ را با نشان دادن کارت قرمز اخراج کرد و تیم داوری و ناظر بازی ماجرا را به کمیته انضباطی گزارش دادند.

1762077

دیدگاهها