کد خبر : 1854147 | 27 آبان 1401 ساعت 20:32 | 7.9K بازدید | 4 دیدگاه

این امتیازات حیاتی است؛

فکری: وقت‌کشی‌ها ما را اذیت می‌کند

محمود فکری اعتقاد دارد شرایط بازیکنان سایپا رو به بهبود است و این تیم در ادامه فصل به شرایط بهتری دست پیدا خواهد کرد.

فکری: وقت‌کشی‌ها ما را اذیت می‌کند

به گزارش ورزش سه، محمود فکری پس از برد ۲-۱ برابر آرمان گهر اظهار داشت: به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم که با تمام وجودشان بازی کردند؛ بازی سختی بود. آرمان گهر تیم خیلی خوبی بود و بازی خیلی خوبی ارائه داد؛ در زمان‌هایی از بازی وقت‌کشی می‌کردند اما زمانی که ما جلو افتادیم فوتبالی قوی انجام دادند. در مجموع بازی سخت و سنگینی بود و جا دارد از تک تک بازیکنان تشکر کنم که بازی مردانه‌ای ارائه دادند.

وی افزود: در نیمه اول پنالتی‌مان خراب شد و از طرف دیگر موقعیت‌های زیادی به وجود آوردیم که می‌توانستیم به گل برسیم و تعداد گل‌هایمان را بیشتر کنیم اما شاید کم دقتی کردیم و به گل نرسیدیم. در‌ نیمه دوم مجددا همان فشار نیمه اول را وارد کردیم و به موقع به گل رسیدیم ولی بعد از گل متاسفانه بچه‌ها دچار استرس شدند و نتوانستند گل را حفظ کنند.

فکری در ادامه گفت: بعد از اینکه گل دریافت کردیم بازیکنان به خودشان آمدند و فشار آوردند و به گل دوم رسیدیم. خدا را شکر بازی بسیار خوبی را ارائه دادیم و توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. این امتیازات برای ما حیاتی است تا بتوانیم بازی به بازی خودمان را در جدول بالا بکشیم و در بازی‌های آینده بتوانیم بهتر و مقتدرتر وارد مسابقات بشویم.

1741381

سرمربی سایپا در خصوص عملکرد خوب برخی از بازیکنان تیمش گفت: به مرور زمان همه بچه‌ها به شرایط خوب خودشان برمی‌گردند؛ ما در شروع فصل مشکلاتی داشتیم که شاید باعث شده بود که بازیکنان در شرایط خوبی نباشند اما رفته رفته بازیکنان بهتر می‌شوند. از خط دروازه تا خط جلو همه رو به بهبود هستند و انشاالله در فرصتی که هست، بتوانیم ایرادات را برطرف کنیم و خودمان را به بالای جدول نزدیک کنیم.

او در واکنش به اینکه زمین انقلاب کرج برای سایپا خوش یمن است عنوان کرد: ما یک بازی خانگی را باخته‌ایم؛ اینجا دو بازی کردیم و بردیم و در دستگردی هم سه برد آوردیم که بد نبود. ما در مجموع در بازی‌های خانگی نتایج خوبی گرفتیم و انشاالله بتوانیم در تمام بازی‌ها، امتیاز کامل بگیریم.

فکری در مورد برنامه سایپا برای تعطیلات گفت: در حال حاضر چهار روز به بچه‌ها استراحت داده‌ایم و سپس تمرینات را آغاز می‌کنیم؛ اولین بازی ما در جام حذفی است و سپس وارد لیگ می‌شویم که سه بازی باقی‌مانده از نیم‌فصل اول را انجام بدهیم.

سرمربی سایپا در پایان درباره قضاوت داور دیدار امروز گفت: داوری در مجموع خوب بود و فقط وقت‌کشی‌ها ما را اذیت می‌کند و باید فکری برای آن کرد. اگر ما همین کار را انجام بدهیم بلافاصله کارت می‌دهند و برخورد قانونی را صورت می‌دهند اما با حریفان مهربان‌تر هستند. انشاالله که قوانین برای همه یکسان باشد.

دیدگاهها