کد خبر : 1854221 | 28 آبان 1401 ساعت 11:06 | 12.5K بازدید | 0 دیدگاه

زندانی شدن رقیب رستمی پس از قهرمانی جهان!

اصلی ترین رقیب کیانوش رستمی پس از مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ باید نسبت به جرایم سنگین خود در دادگاه بلغارستان پاسخگو باشد.

زندانی شدن رقیب رستمی پس از قهرمانی جهان!

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، کارلوس ناسار وزنه‌بردار بلغارستان که از مدعیان قهرمانی در مسابقات جهانی ۲۰۲۲ کلمبیا است، ممکن است به دلیل برخی جرایم، مجازات زندان برایش در نظر گرفته شود.

ناسار در دسته ۸۹ کیلوگرم وزنه‌برداری قهرمانی جهان به رقابت می پردازد و یکی از اصلی‌ترین رقیبان کیانوش رستمی محسوب می شود و رکورد اولیه این وزنه‌بردار بلغار ۴۰۰ کیلوگرم است.

ناسار پس از مسابقات قهرمانی جهان در دادگاه حاضر می شود تا نسبت به جرایم خود (رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر، رانندگی بدون گواهینامه و تلاش برای فرار از پلیس) پاسخگو باشد.

همچنین در خودرویی که ناسار در حال رانندگی بود، حشیش پیدا شد که گفته می شد مصرف شخصی بوده است. او همچنین از دادن آزمایش خون به پلیس خودداری کرد.

ماده مخدری که ناسار مصرف کرده جزو آمفتامین ها است که در آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ به مدت سه ماه محرومیت دارد. یعنی اگر ناسار در نزدیکی زمان تخلف در ماه جولای آزمایش می شد، ممکن بود به طور موقت تعلیق شود و مسابقات قهرمانی جهان را از دست بدهد.

حداکثر مجازاتی که این وزنه‌بردار در دادگاه‌های بلغارستان با آن روبرو است تا سه سال حبس است اما ناسار که در ابتدا این جرایم را در رسانه‌های بلغارستان انکار کرد، به طور کامل به مجرم بودن خود اعتراف کرده است و امیدوار است با مجازاتی سبک‌تر مواجه شود مانند جریمه سنگین مالی.

دیدگاهها