کد خبر : 1854390 | 29 آبان 1401 ساعت 08:40 | 24.5K بازدید | 0 دیدگاه

شغل جدید پوچتینو در جام جهانی

سرمربی سابق پاری سن ژرمن برای پوشش رسانه‌ای رقابت‌های جام جهانی قطر، به تیم کارشناسی BBC Sport پیوسته است.

شغل جدید پوچتینو در جام جهانی

به گزارش ورزش سه، مائوریسیو پوچتینو سرمربی 50 ساله آرژانتینی، پس از گذراندن 6 فصل نسبتا موفق با باشگاه تاتنهام، در سال 2019 هدایت پاری سن ژرمن را بر عهده گرفت و پس از کسب نتایج ضعیف و حواشی فراوان در باشگاه پاریسی، در تابستان جاری از این تیم اخراج شد.

پوچتینو در این فصل، به تیم های چلسی، نیس و استون ویلا لینک شد اما با هیچکدام از این باشگاه ها به توافق نرسید تا اینکه شب گذشته به طور رسمی برای پوشش تلویزیونی رقابت‌های جام جهانی قطر، به عنوان کارشناس به تیم BBC Sport پیوست.

سرمربی آرژانتینی در توضیح این همکاری گفت:"جام جهانی یک تورنمنت ویژه است و حضور در آن در کنار تیم BBC Sport و برخی از نام‌های بزرگ فوتبال جهان بسیار لذت‌بخش است. این یک تجربه جدید برای من است و قبل از اینکه در آینده به مربیگری بازگردم. فرصتی ایده‌آل برایم مهیا شده تا فوتبال را از نگاه دیگری تماشا کنم." 

پوچتینو به تیمی پیوست که چندین بازیکن بزرگ از جمله دیدیه دروگبا، یورگن کلینزمن، وینسنت کمپانی و پابلو زابالتا در آن حضور دارند. رهبری این گروه در تلویزیون و رادیو بر عهده گری لینه‌کر، گبی لوگان، مارک چپمن و کلی کیتس است.

همچنین برخی از بازیکنان سابق انگلیس مانند آلن شیرر و ریو فردیناند و برخی از اسطوره‌های ولز مانند ایان راش و اشلی ویلیامز به عنوان نماینده‌های کشورشان، در برنامه‌های تلویزیونی این شبکه حضور خواهند داشت.

1765801

دیدگاهها