کد خبر : 1854399 | 29 آبان 1401 ساعت 09:30 | 1.8K بازدید | 0 دیدگاه

انجام سه دیدار در گروه B

پایان هفته اول لیگ کشتی فرنگی

هفته اول بیست و دومین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور جام یادگار امام (ره) در گروه B به میزبانی ورزشگاه تختی شهر اهواز برگزار شد.

پایان هفته اول لیگ کشتی فرنگی

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، در هفته اول لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور در گروه B سه تیم فولاد خوزستان، مقاومت البرز و رعد پدافند هوایی ارتش به مصاف هم رفتند که در نهایت نتایج زیر بدست آمد:

دیدار اول: فولاد خوزستان ۹ – رعد پدافند ارتش ۱
دیدار دوم: مقاومت البرز ۶ – رعد پدافند ارتش ۱
دیدار سوم: فولاد خوزستان ۶ – مقاومت البرز ۴

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است (اسامی تیم پیروز در ابتدا آمده است):

دیدار اول: فولاد خوزستان ۹ – رعد پدافند ارتش ۱
۵۵ کیلوگرم: صادق مرادی ۵ – سعید سید احمدیان ۷
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور ۹ – عباس چنانی صفر
۶۳ کیلوگرم: سعید اسماعیلی ۹ – امیرمحمد یارمحمدزهی صفر
۶۷ کیلوگرم: حجت رضایی، برنده ۷ – محمد عزیزی ۷
۷۲ کیلوگرم: امیرحسین حاجی پور ۶ – امیرحسین عرب ۴
۷۷ کیلوگرم: مسعود کاووسی ۵ – سیدمحمدحسین جلالی صفر
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی ۴ – امیرمحمد ذاکریان پور ۳
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی ۳ – شاهین شریعتی ۱
۹۷ کیلوگرم: حامد عبدولی ۴ – ابوالفضل اصغری ۱
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری ۹ – مصطفی طغانی صفر

دیدار دوم: مقاومت البرز ۶ – رعد پدافند ارتش ۴
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری ۷ – علی حاجی وند نورایی، برنده ۷
۶۰ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی ۸ – میلاد رضانژاد صفر
۶۳ کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد ۱ – امیرمحمد یارمحمدزهی ۹
۶۷ کیلوگرم: رضا عباسی ۳ – محمد محمودی ۵
۷۲ کیلوگرم: محمد غلامی ۶ – محمد الیاسی ۵
۷۷ کیلوگرم: محمدحسین آذرم دخت ۳ – حامد تاب ۱
۸۲ کیلوگرم: جمال اسماعیلی ۶ – کامران ارقش ۴
۸۷ کیلوگرم: ابوالفضل چوبانی ۱ – محمدامیر نامجو ۵
۹۷ کیلوگرم: شایان حبیب زارع ۴ – نوید پارسایی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: علیرضا حسنوند ۵ – سجاد موسوی ۲

دیدار سوم: فولاد خوزستان ۶ – رعد پدافند ارتش ۴
۵۵ کیلوگرم: صادق مرادی ۱- مهدی احدی ۳
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور ۴ – امیررضا ده بزرگی ۵
۶۳ کیلوگرم: سعید اسماعیلی ۸ – امید اولیایی صفر
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی ۴ – رضا عباسی ۳
۷۲ کیلوگرم: امیرحسین حاجی پور ۲ – محمد غلامی، برنده ۲
۷۷ کیلوگرم: مسعود کاووسی ۳- محمدحسین آذرم دخت ۵
۸۲ کیلوگرم: پژمان پشتام ۵ (ضربه فنی) - سید محمد چوبچیان ۵
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی ۸ – آرشام بهرام زاده صفر
۹۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۱- هادی قربانی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی ۳ – محمدسروش رنجبر ۱

دیدگاهها