کد خبر : 1854404 | 29 آبان 1401 ساعت 09:43 | 6.3K بازدید | 3 دیدگاه

برنامه آمریکا برای توقف بیل: روی او خطا می‌کنیم!

کلین آکوستا، هافبک تیم ملی آمریکا، می‌گوید این تیم نباید به بیل اجازه دهد که در زمین راحت باشد.

برنامه آمریکا برای توقف بیل: روی او خطا می‌کنیم!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آمریکا اولین بازی‌اش در جام جهانی 2022 قطر را فردا شب برابر تیم ملی ولز برگزار خواهد کرد. 
بیل تابستان امسال و پس از پایان مهلت قراردادش از رئال مادرید جدا و راهی لیگ آمریکا شد تا پیراهن باشگاه لس آنجلس اف سی را به تن کند.
همین موضوع باعث شده که او در بازی فردا شب برابر ولز چند چهره آشنا در زمین ببیند و برابر چند نفر از هم‌تیمی‌هایش در رده باشگاهی به میدان برود که شناخت نسبتا خوبی هم از او دارند؛ یکی از این بازیکنان آکوستا است. 

1763404

این هافبک آمریکایی در گفتگو با خبرنگاران با تمجید از بیل اظهار داشت:« همه می‌دانند او کیست. او بازیکنی است که افتخارات بسیار زیادی دارد و تقریبا به تمامی افتخارات ممکن دست پیدا کرده است. من فرصت هم بازی شدن با او در زمین را داشتم و می‌دانم که این بازیکن از چه توانایی‌هایی در داخل میدان برخوردار است.»
آکوستا درباره برنامه آمریکا برای مهار این ستاره ولزی اضافه کرد:« ما می‌دانیم که چطور باید زمان و فضا را برای او محدود کنیم. او بازیکنی بسیار خطرناک است و قرار است کار ولز را آسان کند. ما عملا باید در سراسر زمین روی او خطا کنیم. باید کاری کنیم حضور ما را حس کند. اگر اجازه دهیم در زمین راحت باشد به آسانی به ما ضربه خواهد زد و کار را برای آمریکا دشوار خواهد کرد.»
 

دیدگاهها