کد خبر : 1854446 | 29 آبان 1401 ساعت 12:29 | 12.3K بازدید | 0 دیدگاه

موفقیت در رقابت‌های لیگ را مدیون رضا یزدانی هستم

سوادکوهی: عموزاد نباید تیم را تنها می‌گذاشت

آزادکار وزن 79 کیلوگرم تیم بانک شهر گفت: راه و روش موفقیت در رقابت‌های لیگ برتر و شکست قهرمان نامدار روس را رضا یزدانی به من آموخت.

سوادکوهی: عموزاد نباید تیم را تنها می‌گذاشت

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، علی سوادکوهی کشتی‌گیر آزادکار تیم بانک شهر در رقابت‌های لیگ برتر گفت: من به‌ صورت اختصاصی مدت زمان زیادی است که زیر نظر رضا یزدانی قهرمان نامدار کشتی جهان تمرین می‌کنم و در این مدت به لحاظ فنی نکات بسیار مهمی را آموختم که در لیگ توانستم از آن استفاده کنم.

وی با اشاره به اینکه سه سال است در تیم رضا یزدانی کشتی می‌گیرد، عنوان کرد: در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر به لطف خدا توانستم عملکرد مطلوبی داشته باشم و علاوه بر اینکه کشتی‌گیران داخلی عنوانداری را شکست دادم، زائوربک سیداکوف قهرمان نامدار جهان و المپیک را مغلوب کردم. ضمن اینکه سال گذشته نیز با برتری مقابل قهرمان جهان و المپیک در دیدار فینال موجب قهرمانی تیم شدم.

وی با بیان اینکه از ابتدا نیز قرار بود در وزن 79 کیلو در این دوره از رقابت‌های لیگ بر روی تشک بروم، افزود: رضا یزدانی راه و رسم شکست عنوانداران را به من آموخته بود و این اطمینان را نیز داد که می‌توانم آنها را شکست دهم.

وی با تاکید بر تعهدش نسبت به تیم یک‌دل بانک شهر ابراز داشت: خوشحالم که توانستم‌ سهم کوچکی در موفقیت تیم ‌منسجم بانک شهر داشته باشم، هر چند شرایط طوری پیش رفت که در صورت اجرای عدالت می‌توانستیم قهرمان لیگ شویم.

سوادکوهی با اشاره به غیبت رحمان عموزاد قهرمان کشتی آزاد جهان در فینال رقابت‌های لیگ، عنوان کرد: رحمان‌ نباید تیم را تنها می‌گذاشت چرا که مجموعه تیم‌ بانک شهر روی قول و تعهد وی در کسب عنوان قهرمانی حساب کرده بودند و غیبت او موجب شد قهرمانی ما از دست برود.

علی سوادکوهی با شکست محمد نخودی دارنده دو مدال نقره جهان و سیداکوف قهرمان جهان و المپیک، یکی از ستاره‌های این دوره از لیگ برتر کشتی آزاد ایران لقب گرفت.

دیدگاهها