کد خبر : 1854797 | 30 آبان 1401 ساعت 21:57 | 14.5K بازدید | 0 دیدگاه

بعد از 24 دقیقه ایران – انگلیس

ادامه وقت‌های اضافه دورقمی در جام‌جهانی قطر

بازی دوم روز دوم مرحله گروهی جام جهانی قطر هم مثل بازی اول وقت‌های اضافه زیادی داشت.

ادامه وقت‌های اضافه دورقمی در جام‌جهانی قطر

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اتفاقات جالب توجه بازی ایران و انگلیس وقت‌های اضافه زیاد و غیرمعمول آن بود. این دیدار که با برتری شش بر دو شاگردان ساوت‌گیت به پایان رسید در مجموع دو نیمه، 24 دقیقه وقت اضافه داشت (نیمه اول 14 دقیقه و نیمه دوم 10 دقیقه). بعد از این بازی سنگال و هلند به مصاف هم رفتند و این دیدار هم وقت‌های اضافه دورقمی داشت.

شاگردان فن‌خال در دومین بازی گروه اول مسابقات جام جهانی 2022 موفق شدند با دو گل از سد سنگال گذشته و با پیروزی به استقبال فاتح دیدار افتتاحیه بروند. ویلتون سامپایو، داور برزیلی این دیدار در مجموع دو نیمه، 11 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد تا این بازی هم کم از بازی ایران و انگلیس نداشته باشد.

1767192
گل دوم هلند مقابل سنگال در نهمین دقیقه از وقت های اضافه نیمه دوم به ثمر رسید.

سامپایو در نیمه اول 3 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد اما در نیمه دوم در شرایطی که هلند یک گل زده بود و سنگال برای جبران تلاش می کرد، 8 دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. این تصمیم داور برزیلی اما بیش از آن که به نفع تیم بازنده باشد به ضرر این تیم تمام شد و یک گل دیگر برای هلند به همراه داشت.

میانگین وقت های اضافه تعیین شده در دو دیدار امروز جام جهانی، عدد شگفت انگیز 17.5 دقیقه است و باید دید که آیا چنین رویه غیرمعمولی را در تمامی بازی‌ها شاهد خواهیم بود یا خیر. به غیر از مصدومیت شدید بیرانوند که زمان زیادی از نیمه اول بازی ایران و انگلیس را گرفت، دیگر نیمه های این دو دیدار، اتلاف وقت خیلی طولانی نداشتند.

دیدگاهها