کد خبر : 1854863 | 01 آذر 1401 ساعت 10:59 | 3.7K بازدید | 0 دیدگاه

سیراکوف در حد انتظار نبود، ماگومدوف ناجی ما شد

امینی: باور بردن در سرلک و آذرپیرا دیر شکل گرفت

سرمربی تیم کشتی آزاد بلیش تاکستان تأکید کرد، از دو کشتی‌گیر روس تیمش، یکی در حد انتظار ظاهر نشد و دیگری ناجی این تیم در راه قهرمانی شد.

امینی: باور بردن در سرلک و آذرپیرا دیر شکل گرفت

به گزارش "ورزش سه" احسان امینی در گفت‌وگو با تسنیم در مورد قهرمانی تیمش در رقابت‌های لیگ برتر آزاد اظهار داشت: به حق‌مان رسیدیم. همه خوب بودند و تلاش کردند، اما مجید داستان در فینال یک مقدار در حد انتظار نبود. در دو وزن هم بچه‌ها دیر به خودشان آمدند و باور کردند که می‌توانند ببرند. امیرعلی آذرپیرا و علیرضا سرلک می‌توانستند محمدحسین محمدیان و اوگویف روس را شکست دهند، اما این را دیر هضم کردند. اگر 10 دقیقه بعد دوباره با آنها کشتی می‌گرفتند قطعاً توان برد داشتند. آذرپیرا سال قبل بد به محمدیان باخته و آن خاطره در ذهنش بود، اما این بار واقعاً استحقاق بردن محمدیان را داشت.

وی ادامه داد: امیرحسین فیروزپور عالی کشتی گرفت، علیرضا کریمی هم خیلی خوب بود. ما از امیرحسین زارع توقع برد داشتیم که برد، اما باز هم به مراتب می‌توانست بهتر از این کشتی بگیرد. یونس امامی فوق‌العاده بود، اما از مرتضی قیاسی انتظار بیشتری داشتیم. سیداکوف نیز چیزی که انتظار داشتیم نبود، ولی رسول گادژی ماگومدوف ناجی تیم ما شد و برد 10 بر صفر او مقابل یگانه جعفری خیلی در قهرمانی به ما کمک کرد.

امینی با اشاره به اینکه تیم بلیش نتوانست از محمدصادق فیروزپور در این کشتی‌ها استفاده کند، گفت: ما در 74 کیلوگرم یونس امامی را هم داشتیم، اما او به دلیل رفتن به سفارت، دیر به ما ملحق شد و نیم ساعت مانده به آغاز وزن‌کشی، 650 گرم اضافه داشت که در آخر 200 گرم ماند و او را از دست دادیم.

این مربی کرمانشاهی که اولین دوره سرمربیگری‌اش را در لیگ برتر کشتی آزاد تجربه کرد، درباره آینده کاری خود در این مسابقات عنوان کرد: بستگی به شرایط دارد و اصلاً چیزی معلوم نیست. با اینکه قهرمان شدیم، اما فضای لیگ را خیلی دوست نداشتم.

دیدگاهها