کد خبر : 1854909 | 01 آذر 1401 ساعت 15:00 | 50.3K بازدید | 7 دیدگاه

بدشانسی ستاره عربستان مثل بیرانوند(عکس)

کاپیتان تیم ملی عربستان به دلیل مصدومیت در نیمه اول دیدار مقابل آرژانتین مصدوم شد.

بدشانسی ستاره عربستان مثل بیرانوند(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، سلمان الفرج که یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان تیم ملی عربستان به حساب می‌آید و تجربه حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ و گلزنی در این رقابت‌ها را دارد، امروز مقابل آرژانتین با یک بدشانسی مواجه شد و مصدومیت کهنه او دوباره سراغ‌اش آمد تا نتواند در زمین بماند.

هافبک هجومی سعودی‌ها که در نیمه اول دیدار مقابل عربستان دونده و پرتلاش ظاهر شده و یک ضربه ایستگاهی هم زده بود، در دقیقه ۳۸ بخاطر آسیب دیدگی از زمین بیرون رفت ولی پس از مداوا توسط کادر پزشکی تیم ملی عربستان یک دقیقه بعد به زمین برگشت تا تیمش را برابر آرژانتین تنها نگذارد ولی قبل از سوت پایان نیمه اول زمین را ترک کرد.

سلمان الفرج که ۱۶ روز قبل در دقیقه ۱+۴۵ دیدار تدارکاتی مقابل ایسلند به دلیل مصدومیت تکراری از ناحیه شانه سمت چپ نتوانست به بازی ادامه بدهد و ضمن اینکه تعویض شد، به بیمارستان انتقال پیدا کرد تا حضورش در جام جهانی در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد، اما او امروز دوباره به جمع سبزپوشان سعودی بازگشت.

کاپیتان تیم ملی عربستان که پس از غیبت در چهار مسابقه باشگاهی و یک دیدار ملی برابر ایسلند به میدان رفته بود، هفته گذشته نیز در آخرین مسابقه تدارکاتی مقابل کرواسی ۶۸ دقیقه در زمین حضور داشت ولی امروز نتوانست بیش از یک نیمه برای سعودی‌ها در جدال با آرژانتین کار کند.

سلمان الفرج در دقیقه ۴+۴۵ نخستین مسابقه تیم ملی عربستان در جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل آرژانتین، به دلیل آسیب دیدگی و با ناراحتی زیاد زمین را ترک کرد و جای خود را به نواف العبید داد و به سرنوشتی مشابه علیرضا بیرانوند در دیدار مقابل انگلیس دچار شد.

دیدگاهها