کد خبر : 1855197 | 03 آذر 1401 ساعت 00:26 | 99.8K بازدید | 8 دیدگاه

شورش دی‌بروینه در بلژیک: یکی او را آرام کند! (عکس)

تصاویر عجیبی که نشان داد کوین دی‌بروینه در بازی امشب بلژیک مقابل کانادا بعد از گلزنی تیمش خوشحالی نکرد و با سرمربی و یکی از هم‌تیمی‌هایش جر و بحث داشت خبرساز شده است.

شورش دی‌بروینه در بلژیک: یکی او را آرام کند! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تنها پانزده بار لمس توپ در نیمه اول، به مقصد نرسیدن نیمی از پاسها، دست تکان دادن به نشانه نارضایتی از همبازی‌ها، خوشحالی نکردن بعد از گل بلژیک، درگیری لفظی با سرمربی و توبی آلدرویرلد؛ اینها صحنه‌های عجیبی بود که امشب از کوین دی‌بروینه مخابره شد تا نشان دهد او در تیم ملی کشورش مشکل دارد.

1768536

دی‌بروینه که در سراسر مسابقه عصبانی به نظر می‌رسید بعد از به ثمر رسیدن گل برتری بلژیک توسط باتشوایی به جای خوشحالی در کنار هم‌تیمی‌هایش به کنار خط رفت و با عصبانیت با سرمربی‌اش، روبرتو مارتینز، شروع به صحبت کرد. با اضافه شدن توبی آلدرویرلد به این دو ماجرا به درگیری لفظی تبدیل شد.

1768538

آلدرویرلد انگشت اشاره‌اش را مقابل صورت دی‌بروینه گرفت و مشخص بود که به او به شدت اعتراض می‌کند. دی‌بروینه هم با یک حرکت نشان داد که قصد ندارد فضا را آرام‌تر کند و کوتاه بیاید. دی‌بروینه به آلدرویرلد اشاره کرد که باید سر جایش بماند و در بحث او و مارتینز دخالت نکند. از رفتار دی‌بروینه در طول مسابقه مشخص بود که از عملکرد و سیستم بازی بلژیک اصلا راضی نیست.

1768539

دیدگاهها