کد خبر : 1855201 | 03 آذر 1401 ساعت 01:13 | 10.5K بازدید | 0 دیدگاه

مارتینز: خوب نبودیم ولی مهم سه امتیاز بود

روبرتو مارتینز، سرمربی بلژیک، بعد از پیروزی 1-0 تیمش مقابل کانادا گفت با اینکه بلژیک فوتبال خوبی بازی نکرد ولی مهم کسب سه امتیاز در بازی اول بود.

مارتینز: خوب نبودیم ولی مهم سه امتیاز بود

به گزارش "ورزش سه"، بلژیک در اولین بازی خود در جام جهانی 2022 قطر موفق شد کانادا را با تک‌گل میچی باتشوایی با نتیجه 1-0 شکست دهد.

این پیروزی در حالی به دست آمد که کانادایی‌ها در نیمه اول صاحب یک پنالتی شدند ولی تیبو کورتوا سنگربان بلژیک موفق شد در مقابل آلفونسو دیویس موفق عمل کرده و دروازه تیمش را بسته نگه دارد.

روبرتو مارتینز، سرمربی بلژیک، در پایان بازی به خبرنگاران گفت با اینکه از بازی تیمش کاملا راضی نیست ولی مهم در بازی اول کسب سه امتیاز بوده و در نتیجه بلژیک موفق شده به هدف خود دست پیدا کند.

1768566

سرمربی شیاطین سرخ در گفتگو با خبرنگاران گفت:

عملکرد بلژیک در این بازی
بازی سختی بود. باید واقع‌گرا باشیم و اعتراف کنیم که خوب بازی نکردیم. کانادایی‌ها در رسیدن به هدفی که برای خودشان ترسیم کرده بودند موفق‌تر از ما بودند. ولی ما با استعداد بازیکنان و تجربه بالای آنها موفق شدیم به پیروزی برسیم.

درخشش تیبو کورتوا در مهار پنالتی
به لطف درخشش دروازه‌بانمان گل نخوردیم و او با مهار پنالتی باعث شد در بازی بمانیم. به نظرم کانادا از نظر عملکرد نمره بهتری از ما می‌گیرد.

مهم کسب سه امتیاز بود
ما بردیم و این مهمترین چیز بود. مثل همیشه باید در این تورنمنت بازی به بازی بهتر شویم و برخی نکات را اصلاح کنیم. خیلی از تیم‌های بزرگ بازی اول‌شان را باختند. در یک جام جهانی همه تیم‌ها که می‌خواهند موفق باشند باید به تدریج بهتر شوند ولی اگر در حین این روند بتوانید بازی‌هایتان را ببرید آن وقت است که می‌توان از شما به عنوان یک مدعی یاد کرد.

دیدگاهها