کد خبر : 1855205 | 03 آذر 1401 ساعت 07:00 | 72.7K بازدید | 24 دیدگاه

سرمربی روس‌‌از همه چیز تعریف کرد و رفت

خداحافظی رمانتیک بردیف با تراکتور در آنتالیا

با انتشار یک ویدیوی بامدادی، داستان‌ بردیف و تراکتور رسما تمام شد.

خداحافظی رمانتیک بردیف با تراکتور در آنتالیا

به گزارش “ورزش سه”، قربان بردیف با پذیرش درخواست جدایی اش از تراکتور امروز همراه با تیم به استانبول سفر می کند و بعد از ظهر به روسیه خواهد رفت. جدایی غیرمنتظره او شائبه‌های زیادی ایجاد کرد اما مربی کهنه کار روسی‌ در صحبت هایی که بامداد امروز از او منتشر شد، دلیل تصمیمش را چیز دیگری اعلام و تاکید کرد: من با اندوه تراکتور را ترک‌‌ می کنم ولی احساس می کنم که به خاطر وطنم تصمیم درستی می‌گیرم.
من برای تراکتور خودم آرزو‌ می کنم که در مراحل بعدی موفقیت بهتری کسب کند. من به عشق‌ تراکتور و ایران در آینده به ایران سفر خواهم کرد.

او که کنار بهتاج نشسته بود و صحبت می کرد، گفت: من یک درخواست همکاری از کشورم روسیه دریافت کردم و نمی‌توانستم آن را رد کنم. می خواهم به همه هواداران تراکتور اعلام کنم که تمامی درخواست های ما تا امروز توسط مدیریت رعایت شده و مشکلی از این بابت نداشتیم. باشگاه جو مناسبی برای کار کردن داشت. به قدری صمیمی شدیم که می توانم بگویم که یک خانواده‌ شده‌ایم.

او ادامه داد: از هواداران عذرخواهی می کنم که با این سرعت چنین اتفاقی رخ داد و نتوانستم تا آخر خدمت آنها باشم. هواداران باید این را در نظر بگیرند که موضوع مالی نیست و وقتی پیشنهادی از کشورت دریافت می کنی نمی توانی آن‌ را رد کنی. امیدوارم این را درک‌ کنند و به تصمیم من احترام بگذارند.

سرمربی‌ مستعفی تراکتور با تشکر از مالک باشگاه کفت: آقای زنوزی، تمامی امکانات یک باشگاه حرفه‌ای را در اختیار ما گذاشتند. من دوباره تاکید می کنم که هواداران مطمئن شوند هیچ ناراحتی و کمبودی وجود نداشت. جدایی من هم همیشگی نیست. ما مثل دو تا دوست هستیم که برای مدت کوتاهی ممکن است دور از هم باشند. زنوزی را عاشق فوتبال، هواداران و تراکتور دیدم. همیشه در صحبت ها می‌دیدم که دغدغه او‌ گسترش فوتبال پایه بود. رابطه من با زنوزی برادرانه‌ است. به لطف‌ او بود که با ایران ‌و مردمش آشنا شدم.

در حالی که باشگاه تراکتور شب گذشته اعلام کرده بود در جلسه روز شنبه در مورد درخواست بردیف تصمیم می گیرد اما با این ویدیو به نظر می رسد که همه چیز تمام شد و هدف باشگاه تبریزی از انتشار این اظهارات مربی روس که تاکید زیادی روی تعامل کاملش باشگاه داشت، این بود تا خود را از هر گونه انتقادی در خصوص جدایی بردیف تبرئه کند.

دیدگاهها