کد خبر : 1855218 | 03 آذر 1401 ساعت 08:57 | 42.4K بازدید | 6 دیدگاه

تعجب دی بروینه از دریافت جایزه بهترین بازیکن زمین

هافبک بلژیکی، پس از برد مقابل کانادا، جایزه بهترین بازیکن میدان را دریافت کرد.

تعجب دی بروینه از دریافت جایزه بهترین بازیکن زمین

به گزارش "ورزش سه"، در شبی که تیم ملی بلژیک عملکرد ضعیفی داشت، شاگردان روبرتو مارتینز توانستند در اولین دیدار، از سد کانادا عبور کنند و 3 امتیاز سخت اما شیرین این مسابقه را به دست آورند.
تیبو کورتوآ، بهترین سنگربان دنیا در فصل 2022، در نیمه ابتدایی بازی، پنالتی آلفونسو دیویس را به خوبی مهار کرد و تیمش را در جریان بازی نگه داشت.
سپس در شب کم‌فروغ بازیکنان بلژیک، میچی باتشوایی، از تک موقعیت به دست آمده بهترین استفاده را کرد و با تک گلی که در مقابل تیم ملی کانادا به ثمر رساند، 3 امتیاز را به حساب شیاطین سرخ اروپا واریز کرد.

در پایان این دیدار، جایزه بهترین بازیکن میدان به فوق‌ستاره باشگاه منچسترسیتی یعنی کوین دی بروینه تعلق گرفت اما او که از عملکردش رضایت نداشت، از دریافت این جایزه متعجب شد و به خبرنگار گفت: 
"ما به اندازه کافی به عنوان یک تیم، خوب بازی نکردیم. من هم به اندازه کافی خوب نبودم. نمی دانم چرا بهترین بازیکن زمین شدم؛ شاید به خاطر نامم این جایزه را گرفتم. کانادا شایسته اعتبار و تحسین است. ما نتوانستیم از پرس آنها عبور کنیم. امشب همه از جمله من بازی خوبی انجام ندادیم اما در نهایت، راهی برای پیروزی پیدا کردیم."

این پیروزی موجب شد بلژیکی ها در صدر گروه F قرار بگیرند چون دیگر تیم های گروه یعنی کرواسی و مراکش به تساوی بدون گل رضایت دادند و به تک امتیاز بازی قانع شدند. کانادا نیز در پایان دور اول، قعرنشین گروه است.

دیدگاهها