کد خبر : 1855222 | 03 آذر 1401 ساعت 09:30 | 479 بازدید | 0 دیدگاه

دومین مرحله اردوی تیم ملی کاراته امید آغاز شد

کرمانشاه- رئیس هیئت کاراته کرمانشاه گفت: دومین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی کاراته امید در کرمانشاه آغاز شد.

دومین مرحله اردوی تیم ملی کاراته امید آغاز شد

به گزارش "ورزش سه" سعید نصراللهی در گفتگو با مهر با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی کاراته امید در استان کرمانشاه، اظهار کرد: این اردو دومین اردوی تیم ملی کاراته امید کشور است که از روز گذشته چهارشنبه سوم آذر ماه آغاز شده است.

وی افزود: اردوی تیم ملی کاراته امید پسران برای آمادگی برای حضور در مسابقات آسیایی ازبکستان در استان کرمانشاه تا هشتم آذرماه ادامه داشته که در این مسابقات تمام رده‌های سنی در حضور خواهند داشت.

رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه با اشاره به تمرینات فشرده ورزشکاران تیم امید کاراته کشور، تصریح کرد: مسابقات آسیایی ازبکستان از تاریخ ۲۴ تا ۲۹ آذرماه با حضور کشورهای آسیایی در شهر تاشکن آغاز خواهد شد.

نصراللهی خاطرنشان کرد: عمده تمرینات اردوی تیم ملی کاراته امید کشور در خانه کاراته شهر کرمانشاه و بخشی دیگر از تمرینات میدانی آنها در پیست برگزار خواهد شد و پس از اتمام این اردو سایر اردوهای تیم ملی در استان تهران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت آمادگی تیم ملی کاراته استان کرمانشاه، گفت: این تیم در دور قبل ۲ نشان طلا و ۲ نشان برنز گرفته و در حال حاضر این تیم برای حضور در مسابقات به آمادگی ۶۰ تا ۷۰ درصد رسیده که با فشار بیشتر در این اردو برای رسیدن به آمادگی بیشتر تلاش خواهد شد.

دیدگاهها