کد خبر : 1855238 | 03 آذر 1401 ساعت 11:58 | 27.5K بازدید | 13 دیدگاه

دیوید سیمن:

رونالدو بهترین گزینه برای آرسنال است

دیوید سیمن، دروازه‌بان سابق آرسنال، از پیوستن کریستیانو رونالدو به این باشگاه استقبال کرد.

رونالدو بهترین گزینه برای آرسنال است

به گزارش "ورزش سه"، مصاحبه جنجالی رونالدو باعث شد که مدیران باشگاه منچستریونایتد دیگر تصمیمی برای ادامه همکاری با او نداشته باشند و قراردادی که هنوز بیش از شش ماه از آن باقی مانده بود با توافق دو طرفه فسخ شد.
در بیانیه‌‎ای که برای تایید این موضوع از سوی این بازیکن پرتغالی منتشر شد، آمده بود که او عاشقانه یونایتد و هوادارانش را دوست دارد اما آماده است تا با چالش‌های جدیدی روبرو شود. 
در روزهای اخیر شایعات بسیاری درباره مقصد بعدی این ستاره 37 ساله مطرح شد و نام باشگاه‌‎هایی چون نیوکسل، چلسی و حتی النصر عربستان در کنار نام او به گوش رسیده است. 

سیمن در گفتگو با تاک تی وی ابراز امیدواری کرد که توپچی‌ها نیز جزو گزینه‌های این بازیکن قرار بگیرند:« رونالدو، واقعا عالی است و می‌تواند بهترین گزینه ممکن برای آرسنال باشد.»
رونالدو به خاطر مصاحبه جنجالی با پیرس مورگان مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت اما سیمن، نظر دیگری در این باره دارد:« من او را تحسین می‌کنم چون مشخصا حقیقت را مطرح کرده است. بسیاری از صحبت‌هایی که او مطرح کرد چیزهایی نبود که ما از آنها خبر نداشته باشیم. ما بارها شاهد ابراز ناراحتی بازیکنان باتجربه دیگری از تمرینات و زمین یونایتد بودیم.»
هنوز مشخص نیست که مقصد این بازیکن پرتغالی چه تیمی خواهد بود و به نظر می‌رسد که این موضوع تا پس از پایان جام جهانی 2022 قطر نیز مشخص نخواهد شد.
 

دیدگاهها