کد خبر : 1855330 | 03 آذر 1401 ساعت 19:10 | 85.4K بازدید | 29 دیدگاه

دلخوش به شکست 6-2 آنها از انگلیس نیستیم

بیل: امیدوارم فردا ایران را پر گل شکست دهیم

گرت بیل در نشست خبری بازی با ایران ابراز امیدواری کرد که هم برنده شوند و هم گل های زیادی به ثمر برسانند.

بیل: امیدوارم فردا ایران را پر گل شکست دهیم

به گزارش "ورزش سه"، فردا تیم های ملی ایران و ولز دومین بازی خود در گروه B جام جهانی را برگزار خواهند کرد. ولز در بازی نخست برابر آمریکا به تساوی 1-1 دست یافت. گرت بیل با پنالتی دقایق پایانی خود باعث شد ولز یک امتیاز کسب کند. ایران هم در بازی اول خود 6-2 به انگلیس باخت.

1768886

گرت بیل که فردا می تواند بالاتر از کریس گانتر، رکورددار بازی ملی در ولز شود، در نشست خبری این بازی به خبرنگاران گفت:«صادقانه بگویم که به این قضیه فکر نمی کنم و تمرکزم روی بازی است. البته که رسیدن به رکورد بیشترین بازی ملی برای ولز یک افتخار بزرگ است اما در حال حاضر مهمتر از هر چیزی پیروزی در بازی فرداست. اگر پیروز شویم، رکورد من خاص تر نیز خواهد شد.»

بیل ادامه داد:«فوتبال ورزش ساده ای نیست. ما فردا باید خوب بازی کنیم و به خصوص در تمام کنندگی دقت لازم را داشته باشیم. قطعا دوست داریم پیروزی پرگلی کسب کنیم ولی فوتبال ساده نیست. امیدوارم بازی به گونه ای پیش برود که هم ببریم و هم گل های زیادی بزنیم. به شکست 6-2 ایران برابر انگلیس توجهی نداریم چون بازی فردا متفاوت خواهد بود.»

بیل در مورد شرایط جو آلن گفت:«جو برای ما بازیکن بسیار مهمی است و معتقدم به اندازه کافی به او اعتبار داده نشده است. او کاری که نیاز است را به بهترین شکل انجام خواهد داد و او را در همه جای زمین خواهید دید.»

1768887

بیل در مورد تمرین در هوای شرجی و شرایط جوی خاص قطر گفت:«آنقدرها هم گرم نیست هرچند شرایطی متفاوت را تجربه می کنیم. تیم برنامه تمرینی و تغذیه ویژه ای برای مقابله با گرما و رطوبت دارد.»

بازی فردا ساعت 10 صبح به وقت ولز برگزار خواهد شد و طبعا بسیاری از دانش آموزان قادر به تماشای این بازی به صورت زنده نخواهند بود. بیل در این رابطه گفت:«من جای معلم ها باشم، به دانش آموزان اجازه تماشای بازی را خواهم داد و امیدوارم همین اتفاق نیز رخ بدهد. این می تواند مثل یک درس تاریخ برای‌شان باشد. حضور ولز در جام جهانی یک اتفاق خاص است و امیدوارم فردا همه بتوانند بازی ما را تماشا کنند.»

بیل در مورد تبحرش در گلزنی در بازی های بزرگ گفت:«هر چه اهمیت بازی بیشتر باشد، تمرکزم روی گلزنی بیشتر می شود. فکر می کنم استعداد خاصی در گلزنی در بازی ها و رقابت های بزرگ دارم و این به سود تیم است. من همیشه برای موفقیت تیم تلاش می کنم.»

دیدگاهها