کد خبر : 1855346 | 03 آذر 1401 ساعت 21:19 | 63.9K بازدید | 36 دیدگاه

با قطعی شدن غیبت بیرانوند؛

بزرگ ترین معمای ترکیب تیم ملی مقابل ولز

با غیبت علیرضا بیرانوند حالا باید دید که چه کسی در دیدار برابر ولز درون دروازه ایران خواهد ایستاد.

بزرگ ترین معمای ترکیب تیم ملی مقابل ولز

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران در دیدار اول خود در جام جهانی با نتیجه 6-2 برابر انگلیس، یکی از اصلی ترین مدعیان قهرمانی شکست خورد تا شاگردان کارلوس کی روش شروع خوبی را تجربه نکرده باشند. دیداری که البته قابل پیش بینی بود که ایران کار دشواری در آن پیش رو داشته باشد.

با این وجود هنوز چیزی برای تیم ملی ایران تمام نشده و کسب دو نتیجه خوب و منطقی در دو بازی آینده مقابل ولز و آمریکا تضمین کننده صعود ملی پوشان به مرحله بعدی جام جهانی خواهد بود؛ هر چند که قطعا ایران کار آسانی در این دو جدال سرنوشت ساز پیش رو نخواهد داشت.

1768735

در دقایق دیدار ابتدایی برابر انگلیس یک شوک بزرگ به تیم ملی وارد شد. جایی که علیرضا بیرانوند در دقایق ابتدایی این بازی به شدت و از ناحیه بینی دچار آسیب دیدگی شد و نتوانست به کار ادامه دهد و جای خود را به سید حسین حسینی داد.

حالا در آستانه دیدار مهم برابر ولز کارلوس کی روش باید یک تصمیم مهم بگیرد. سرمربی پرتغالی در کنفرانس خبری امروز خود اعلام کرد که علیرضا بیرانوند نمی تواند در بازی برابر ولز به میدان برود. حالا کی روش یک انتخاب دشوار انجام خواهد داد. قطعا سید حسین حسینی انگیزه زیادی برای نشان دادن توانایی های خود خواهد داشت اما باید دید که آیا کی روش از او در ترکیب اصلی استفاده می کند یا یکی از بین پیام نیازمند و امیر عابدزاده درون دروازه خواهند ایستاد.

1767587

دیدگاهها