کد خبر : 1855962 | 06 آذر 1401 ساعت 20:50 | 13.3K بازدید | 6 دیدگاه

انتقاد از ساوت‌گیت: چگونه فودن نیمکت‌نشین است؟

وین رونی، ستاره سابق فوتبال انگلیس، از نیمکت نشینی فیل فودن در جام جهانی متعجب است.

انتقاد از ساوت‌گیت: چگونه فودن نیمکت‌نشین است؟

به گزارش "ورزش سه"، فیل فودن در یکی دو سال اخیر پیشرفت محسوسی داشته و عملکرد فوق العاده ای زیر نظر پپ گواردیولا در ترکیب منچسترسیتی ارائه داده است. اما در این شرایط نیز گرت ساوت گیت تمایلی به استفاده از فودن در ترکیب ثابت نداشته و حتی در جریان تساوی برابر آمریکا نیز به این ستاره جوان بازی نداد. وین رونی، مهاجم سابق تیم ملی انگلیس، فیل فودن را بهترین بازیکن این تیم معرفی کرده و تاکید کرد ساوت گیت باید از او در ترکیب استفاده کند.

1770852

وین رونی گفت: "فکر می‌کنم وقتی چنین بازیکن بااستعدادی در ترکیب دارید، قطعا باید از او در زمین استفاده کنید. فیل فودن اخیرا نسبت به گذشته بالغ تر شده و به پشتوانه یک دوره طولانی و نمایشی درخشان برای سیتی، وارد این مسابقات شده است. برای من خیلی عجیب بود که این بازیکن مورد توجه گرت ساوت گیت قرار نگرفته و در دیدار دوم مقابل آمریکا به میدان نرفت.

از نظر فنی، او بهترین بازیکنی است که تیم ملی انگلیس در حال حاضر در اختیار دارد. فیل فودن خلق موقعیت کرده، موفق به گلزنی می شود، بازی حریف را تحت تاثیر قرار داده و باعث می شود شما کنترل بازی را در دست بگیرید. در بحث مالکیت توپ نیز فیل فودن همیشه به خوبی توپ را نگه می دارد. فودن معمولا انتخاب‌های درستی در زمین داشته و وقتی توپ را از دست می دهد نیز می تواند بازیکن حریف را تحت فشار قرار دهد. فیل فودن بازیکن سریع، رقابت طلب و موفق در پرس بازیکنان حریف محسوب می شود."

دیدگاهها