کد خبر : 1855973 | 06 آذر 1401 ساعت 21:59 | 20.3K بازدید | 2 دیدگاه

کراماریچ: نشان دادیم کی دمار از روزگار کی درمی‌آورد!

آندری کراماریچ، ستاره کرواسی، که امشب دو گل از چهار گل تیمش را وارد دروازه کانادا کرد در پایان مسابقه گفت چنین بردی برای کرواسی یک اتفاق خاص نیست و نباید بیش از حد شادی کرد.

کراماریچ: نشان دادیم کی دمار از روزگار کی درمی‌آورد!

به گزارش "ورزش سه"، کرواسی به عنوان نایب‌قهرمان دوره قبلی جام جهانی امشب در دومین بازی خود در مرحله گروهی تورنمنت 2022 بار دیگر در قامت یک مدعی ظاهر شد و کانادا را با نتیجه 4-1 شکست داد.

آندری کراماریچ، وینگر چپ کروات‌ها که در باشگاه هوفنهایم بازی می‌کند، ستاره امشب تیم زلاتکو دالیچ بود و دو گل از چهار گل تیمش را وارد دروازه کانادا کرد. او در پایان بازی به خبرنگاران گفت با اینکه امشب با این پیروزی برای او و تیمش به شبی خاص تبدیل شد ولی گفت از کرواسی انتظار می‌رود چنین تیمی باشد و نیازی به شادی بیش از حد به خاطر این برد نیست.

1770893

کراماریچ در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" پنج دقیقه اول برای ما شروع سختی بود و گل اول بازی را از حریف دریافت کردیم. ولی در ادامه چیزی را نشان دادیم که همیشه از کرواسی انتظار می‌رود. تمرکز و قدرت بدنی. ما به بازی برگشتیم و یک پیروزی مقتدرانه به دست آوردیم.

نیازی نیست بیش از حد خوشحال باشیم و شادی کنیم. همه شرایط گروه را می‌دانیم. تکلیف تیم‌های صعودکننده را بازی آخر مشخص می‌کند. امیدوارم در بازی آخر هم شرایطی مثل بازی امروز داشته باشیم.

امشب برای من و تیم شب خاصی شد. خیلی کم پیش می‌آید که یک بازیکن بتواند در یک بازی جام جهانی دو گل بزند. در پنج دقیقه اول انگار خواب بودیم ولی به جز آن پنج دقیقه در بقیه زمان مسابقه واقعا عالی بودیم".

یک خبرنگار از کراماریچ نظرش را درباره صحبتهای جنجالی هردمن سرمربی کانادا بعد از بازی اول آن تیم پرسید. جان هردمن بعد از شکست 1-0 تیمش مقابل بلژیک به رسانه‌ها گفت در صحبت با بازیکنانش به آنها گفته نگران نباشند چرا که در بازی بعدی دمار از روزگار کرواسی درخواهند آورد. کروات‌ها از صحبتهای او خشمگین شدند و هردمن عذرخواهی کرد و گفت منظور بدی نداشته است. کراماریچ اما از فرصت پیروزی پرگل تیمش مقابل کانادا استفاده کرد و در جواب سوال این خبرنگار گفت:" ما امروز نشان دادیم چه کسی دمار از روزگار چه کسی درمی‌آورد". 

دیدگاهها