کد خبر : 1855987 | 07 آذر 1401 ساعت 00:21 | 128.4K بازدید | 17 دیدگاه

انتقام قطری‌ها از آلمان: اوزیل کجا است؟ (عکس)

گروهی از تماشاچیان قطری در بازی امشب آلمان و اسپانیا به حرکت چند روز پیش بازیکنان آلمان در اعتراض به میزبانی قطر واکنش نشان داده و به بهانه مسوت اوزیل به آلمان اعتراض کردند.

انتقام قطری‌ها از آلمان: اوزیل کجا است؟ (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه مسوت اوزیل دیگر بازیکن تیم ملی آلمان نیست ولی اسم او در جام جهانی 2022 توسط گروهی از تماشاچیان قطری زنده شد.

امشب و در جریان دیدار تیمهای ملی آلمان و اسپانیا در استادیوم البیت، چندین نفر از تماشاچی‌ها پوسترهایی از مسوت اوزیل به دست گرفتند که او را در حال چشمک زدن نشان می‌داد.

این چند تماشاچی درحالیکه پوسترهای اوزیل در حال چشمک زدن را به دست گرفته بودند دست‌شان را روی دهان خود قرار دادند. اشاره آنها به حرکت اعتراضی بازیکنان آلمان پیش از شروع دیدار قبلی‌شان مقابل ژاپن بود. اعتراض آلمانی‌ها به دستور فیفا به کاپیتان‌های چند تیم اروپایی از جمله آلمان برای عدم استفاده از یک بازوبند کاپیتانی خاص بود.

1770956

اما علت استفاده این عده از هواداران قطری حاضر در استادیوم از پوستر مسوت اوزیل و صورت او در حالی که چشمک می‌زند مشخص نیست. فدراسیون فوتبال آلمان مسوت اوزیل را به دلیل انتقادش از دولت چین از تیم ملی آلمان کنار گذاشت. از این گذشته ممکن است اشاره این تماشاچی‌ها به ماجرای سال 2018 باشد که اوزیل به دلیل عکس گرفتن با رئیس جمهور ترکیه پیش از شروع جام جهانی روسیه با انتقادهای زیادی در آلمان مواجه شده بود.

دیدگاهها