کد خبر : 1856006 | 07 آذر 1401 ساعت 09:10 | 43.9K بازدید | 62 دیدگاه

نظر سنجی، ایران صعود می‌کند

در نظرسنجی‌های صورت گرفته از اهالی فوتبال بیشتر به برتری ایران در برابر آمریکا و صعود تیم های انگلیس و ایران از گروه B رای داده‌اند.

نظر سنجی، ایران صعود می‌کند

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد چنین نتیجه‌ای به خاطر نمایش خوبی بود که تیم ملی فوتبال کشورمان در برابر ولز داشت. کاری که تیم ملی آمریکا نتوانست انجام دهد. یک بازی سراسر تهاجمی با نمایش خوب در خط دفاع و خلق موقعیت های فراوان به روی دروازه حریف. از سویی باید به این نکته مهم اشاره کرد که تیم ملی فوتبال آمریکا نتوانست دروازه تیم ملی انگلیس را باز کند و تیم ملی ولز هم به نظر قادر به انجام این کار نخواهد بود. اما ایران دو بار توسط مهدی طارمی به گل رسید و یک بار هم ضربه سردار آزمون تیرک دروازه انگلیس را به لرزه در آورد.

در تازه‌ترین نظرسنجی صورت گرفته از مخاطبان شبکه الکاس قطر 49 درصد به پیروزی ایران رای داده اند. 34 درصد از شرکت کنندگان در نظر سنجی هم گفته اند آمریکا برنده بازی خواهد شد و 17 درصد هم رای داده اند که بازی با نتیجه مساوی به پایان می رسد. در این صورت هم این تیم ملی فوتبال ایران است که به دور بعدی مسابقات صعود خواهد کرد. چراکه در صورت رقم خوردن نتیجه مساوی در این دیدار ایران 4 امتیازی و آمریکا 3 امتیازی خواهد شد.

مصاف روز سه شنبه ایران – آمریکا در روز پایانی مرحله گروهی دومین رویارویی دو تیم در جام جهانی خواهد بود. در جام جهانی 1998 فرانسه ایران با گل های حمید استیلی و مهدی مهدوی کیا با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید.

دیدگاهها