کد خبر : 1856062 | 07 آذر 1401 ساعت 13:39 | 16.7K بازدید | 4 دیدگاه

رمضانی آماده بازگشت به میادین می‌شود

شانس در دربی به مهاجم استقلال رو می‌کند؟

آرمان رمضانی با بهبودی کامل خودش را برای بازگشت به میادین آماده می‌کند.

شانس در دربی به مهاجم استقلال رو می‌کند؟

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم باتجربه استقلال ماه‌های زیادی را دور از فوتبال طی کرده است. آرمان رمضانی بعد از آنکه در مسابقات ابتدایی لیگ برتر در چند بازی فرصت حضور در ترکیب استقلال را توسط ریکاردو ساپینتو به دست آورد و عملکرد نسبتا خوبی هم داشت، به علت مصدومیتی که از ناحیه کمر دچار شد مدت زیادی دور از فوتبال ماند.

رمضانی در ماه‌های گذشته جهت درمان آسیب کمرش مدام مشغول فیزیوتراپی بود. در این مدت او حتی استرس اینکه شاید مجبور به عمل جراحی شود نیز کشید. با این حال مشخص شد که این مهاجم می‌تواند بدون جراحی و با استراحت و فیزیوتراپی بهبودی خود را به دست بیاورد.

مهاجم بلندقامت استقلال حالا چند هفته‌ای است در تمرینات این تیم حضور یافته و تمرینات سبک را انجام می‌دهد. او در تعطیلی لیگ برتر به بهبودی کامل رسیده و در تمرینات گروهی استقلال نیز شرکت می‌کند تا مشخص شود مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.

شانس آنجایی به رمضانی رو کرده که او دقیقا قبل از مسابقه با پرسپولیس و دربی پایتخت به میادین فوتبال برگشته است. این مهاجم که سابقه کوتاه مدت حضور در پرسپولیس را نیز در کارنامه دارد، حالا با انگیزه زیاد کارش را در تمرینات استقلال پیش می‌برد و امیدوار است تا در دربی فرصت بازی کردن را بیابد. بدون شک اگر ساپینتو در بازی با پرسپولیس به این مهاجم تیمش اعتماد کند، او انگیزه زیادی خواهد داشت و می‌تواند بازگشت خوبی به فوتبال بعد از ماه‌ها دوری داشته باشد.

دیدگاهها