کد خبر : 1856185 | 07 آذر 1401 ساعت 22:35 | 4.2K بازدید | 2 دیدگاه

هندرسون: جای صلاح و مانه در این جام خالی است

عدم حضور ستارگانی نظیر محمد صلاح و سادیو مانه در این جام بسیار به چشم می‌خورد.

هندرسون: جای صلاح و مانه در این جام خالی است

به گزارش ورزش سه، جوردن هندرسون هافبک تیم‌ملی انگلستان که در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی حساس مقابل ولز به همراه ساوت گیت حضور پیدا کرد،در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر انتظار قهرمانی از تیم ملی انگلستان اینگونه پاسخ داد: اینکه از ما انتظار زیادی می‌رود، یک امر عادی است و این از ویژگی فوتبال به شمار می‌رود. امیدوارم با این حجم از توقع سربلند خارج شویم.
*در پاسخ به عدم حضور مصر و محمد صلاح در این جام گفت: اگر می‌خواهید با شما صادق باشم، با صلاح در این باره صحبت نکردم اما مطمئن هستم که اکنون از تعطیلات خودش لذت می‌برد
به خاطر عدم حضور درجام‌جهانی، احساس ناراحتی می‌کند. بازیکنان بزرگ دوست دارند که در جام‌جهانی حاضر شوند و مو صلاح یکی از آنهاست.

هندرسون در پاسخ به مصدومیت سادیو مانه هم اینگونه پاسخ داد: واضح است که سادیو هم تمایل زیادی برای حضور در مسابقات داشت. وقتی خبر مصدومیتش را شنیدم، با او صحبت کردم و بسیار در شوک مصدومیت قرار داشت. از کیفیت بالای مانه باخبر هستم و اگر شانس کمی برای بازی داشت، آن را از دست نمی‌داد. شدت مصدومیت به حدی بود که نمی‌تواند در این مسابقات حاضر شود. امیدوارم هرچه زودتر سلامتی کامل خود را به دست بیاورد و در آینده فرصت حضور در مسابقات را به دست بیاورد.

انگلستان در دیداری حساس و همزمان با دیدار تیم ملی ایران، از ساعت 22:30 سه‌شنبه به مصاف ولز خواهد رفت تا سرنوشت تیم‌های صعود کننده از گروه دوم این رقابت‌ها مشخص شود.

دیدگاهها