کد خبر : 1856215 | 08 آذر 1401 ساعت 01:22 | 55.9K بازدید | 7 دیدگاه

برونو: طوری خوشحالی کردم که انگار رونالدو گل زده

برونو فرناندس زننده هر دو گل پرتغال در پیروزی 2-0 مقابل اروگوئه می‌گوید بعد از گل اول طوری خوشحالی کرده که انگار گل به نام کریستیانو رونالدو ثبت شده است.

برونو: طوری خوشحالی کردم که انگار رونالدو گل زده

به گزارش "ورزش سه"، برونو فرناندس ستاره اصلی پرتغال در بازی امشب مقابل اروگوئه بود. در جریان پیروزی 2-0 سلسائو هر دو گل این تیم را برونو به ثمر رساند.

ولی گل اول ستاره منچستریونایتد در حالی به ثمر رسید که برای چند ثانیه همه گمان می‌کردند زننده این گل کریستیانو رونالدو بوده است. درحالیکه ارسال برونو به روی دروازه اروگوئه با پرش بلند رونالدو همراه بود ابتدا به نظر می‌رسید توپ با سر سی‌آر‌سون تماس داشته و او گل اول تیمش را به ثمر رسانده است.

1771749

اما وقتی روی اسکوربورد ورزشگاه نام برونو فرناندس به عنوان گلزن پرتغال حک شد مشخص شد که رونالدو میلی‌متری از رسیدن به گل در این بازی بازمانده است. فرناندس در دقایق پایانی هم از روی نقطه پنالتی دومین گل پرتغال را به ثمر رساند.

1771748

برونو در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" ما یک گروه و تیمی متحد هستیم. این در زمین کمک می‌کند تا موفق باشیم. با همین روحیه و همدلی است که نتیجه می‌گیریم.

بعد از گل اول طوری خوشحالی کردم که انگار کریستیانو گل زده. احساس می‌کردم که گل به نام من ثبت می‌شود ولی هدفم این بود که توپ را برای رونالدو سانتر کنم. همه ما از پیروزی تیم خوشحالیم. مهم نیست که چه کسی گل می‌زند. کریستیانو مهاجم است و همیشه به دنبال گلزنی است. این مساله برای مهاجمان مهم‌تر است ولی همینطور که گفتم مهمترین موضوع در این بازی این بود که به مرحله بعد صعود کنیم. هدفی که به آن رسیدیم".

دیدگاهها