کد خبر : 1856217 | 08 آذر 1401 ساعت 01:27 | 137.2K بازدید | 23 دیدگاه

ایران - آمریکا، ثانیه به ثانیه و لحظه به لحظه

هشت آذر: روز ملی فوتبال در ورزش سه

هشتم آذر را می‌شود روز ملی فوتبال ایران نام‌گذاری کرد؛ به ویژه که امروز در آستانه یک صعود تاریخی قرار داریم.

هشت آذر: روز ملی فوتبال در ورزش سه

به گزارش "ورزش سه"، بی اغراق نیست اگر امروز را مهم‌ترین روز فوتبال ملی بنامیم. روزی که فوتبال ایران با گذر از تمام حوادث در نهایت یک 90 دقیقه تا بزرگترین دستاوردش فاصله دارد.

ویدئو: 265848

صعود به دور دوم جام جهانی هدفی که از چهار سال پیش به عنوان یک هدف اصلی توسط علاقمندان به فوتبال دنبال می شد حالا در دسترس آنهاست.

امروز ایران در دیدار مقابل آمریکا تنها با کسب یک تساوی به این هدف خواهد رسید و درخشش فوق تصور ستاره های تیم ملی مقابل ولز امیدواری بزرگی را بین علاقمندان به فوتبال به وجود آورده که سفیدپوشان تیم ایران به نتیجه دلخواه خواهند رسید.

1771753
1771752
این نسلی است که در ملبورن و در هشتم آذر توانست در ملبورن تاریخ سازی کند؛ اکنون اما نگاه‌ها به نسل طلایی تازه فوتبال ایران است.

اما این جام جهانی نه تنها برای بازیکنان تیم ملی فوتبال و کادر مربیان که شامل بخش های دیگری از فوتبال ایران نیز خواهد بود. از هواداران و مشوقین تا مدیران و رسانه‌ها. در این بین ورزش سه که از ابتدای مسابقات پوشش گسترده و کاملی بر حوادث جام جهانی 2022 داشته امروز نیز با تمام قوا و به صورت لحظه به لحظه پوشش همه جانبه ای از مسابقه ایران - آمریکا خواهد داشت. این پوشش شامل انتشار لحظه به لحظه اخبار و انتشار ویدئوهای خبری (ویدئوهای ارسالی از خبرنگاران و هواداران)، بارگذاری برخط ویدئوهای مربوط به ایستگاه های تلویزیونی خارجی و داخلی، انتشار نظرات کارشناسان فوتبال، به لحظه ترین عکس‌ها و تصاویر اختصاصی و همچنین آمار و ارقام مربوط به مسابقه و مهمتر از همه پخش با کیفیت و همزمان بازی‌ها در آنتن خواهد بود. جایی که نشست های خبری و تمرینات تیم‌ها را هم به صورت زنده پوشش می‌دهیم. به این‌ها پادکست ورزش سه را هم اضافه کنید که پیش از بازی و ساعاتی بعد از پایان مسابقه به بررسی مسابقه حساس با آمریکا خواهد پرداخت.

1771760

به امید یک پیروزی شیرین در روز ملی فوتبال؛ روزی که قرار است کار ناتمام نود و هشتی‌ها را با نسل طلایی جدید به سرانجام برسانیم.

1771750

دیدگاهها