کد خبر : 1856218 | 08 آذر 1401 ساعت 01:33 | 6.9K بازدید | 0 دیدگاه

سانتوس: شایسته بودیم، برای ادامه راه مصمم هستیم

فرناندو سانتوس، سرمربی پرتغال، بعد از پیروزی مقابل اروگوئه و صعود از مرحله گروهی جام جهانی گفت تیمش در ادامه راه خود در این تورنمنت کاملا مصمم است.

سانتوس: شایسته بودیم، برای ادامه راه مصمم هستیم

به گزارش "ورزش سه"، پرتغال امشب در دومین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی موفق شد اروگوئه را 2-0 شکست بدهد. این دومین پیروزی پیاپی پرتغالی‌ها، بعد از بردشان مقابل غنا بود، و باعث شد آنها با شش امتیاز صعودشان به مرحله یک‌هشتم نهایی را قطعی کنند.

فرناندو سانتوس در پایان بازی در کنفرانس خبری شرکت کرد و گفت بازیکنانش در این بازی کاملا شایسته پیروزی بودند. او گفت نسبت به شانس موفقیت پرتغال در ادامه راه هیچ شکی ندارد و با این تیم مصمم به ادامه مسیر در جام جهانی قطر امیدوار است.

1771759

سرمربی پرتغال در پایان بازی امشب در کنفرانس خبری به خبرنگاران گفت:

این پیروزی را با شایستگی کامل به دست آوردیم
کاملا شایسته این پیروزی بودیم. تیم ما عهدی که با خودمان بسته بودیم را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند. در نیمه اول به اندازه نیمه دوم خوب نبودیم ولی در همان نیمه هم عملکردی عالی داشتیم. از این موضوع آگاهیم و از این به بعد تلاش می‌کنیم با رفع نواقص بهتر و بهتر بشویم.

پرتغال، مصمم برای ادامه راهش در جام جهانی
اتحاد تیمی را در بهترین شکل آن به تصویر کشیدیم. ما تا زمانی که در تورنمنت باشیم به همین شکل کار می‌کنیم. با اتحاد و با ارائه یک فوتبال باکیفیت. می‌خواهیم باعث شادی و سربلندی مردم پرتغال باشیم و به خودمان افتخار کنیم. برای ادامه راه در جام جهانی کاملا مصمم هستیم.

بازی بعدی مقابل کره جنوبی
این بازی تمام شد و ما صعود کردیم. فردا در آرامش به این موضوع فکر می‌کنم.

دیدگاهها