کد خبر : 1856229 | 08 آذر 1401 ساعت 08:33 | 37.3K بازدید | 4 دیدگاه

اشتیاق مطلق ویژگی منحصربفرد بازیکنان ایران

رولفس: ایران کلاس پیروزی بر آمریکا را دارد

بزرگترین رسانه ورزشی آلمان، گزارشی از سردار آزمون تهیه کرده و امیدوار است بدشانسی های سردار در دو دیدار اول، به خوش یمنی تبدیل شود.

رولفس: ایران کلاس پیروزی بر آمریکا را دارد

به گزارش ورزش سه، حضور سردار ایرانی در جام جهانی به یک تار مو بند بود اما حالا مهاجم لورکوزن آماده یکه تازی و خودنمایی در حساس ترین بازی تاریخ تیم ملی ایران خواهد بود.
مصدومیت شدید سردار که از ناحیه ساق پا برایش رخ داد، حضور او در جام جهانی را به یک علامت سوال بزرگ تبدیل کرد. اما حالا پس از گذشت دو بازی و در آستانه بازی حساس و تاریخی برای سردار، به نظر می رسد که این تورنمنت، داستانی شیرین را برای خودش، تیم ملی و باشگاه بایرلورکوزن در پی داشته باشد.
مهاجم ترکمن تبار، پس از مصدومیت عضلانی در اوایل اکتبر، تمام دیدارهای رسمی در بایرلورکوزن را از دست داد و بدون انجام هیچ گونه تمرین و مسابقه ای، همراه با تیم ملی کشورش راهی قطر شد.
سردار در باخت 6 بر 2 ایران مقابل انگلیس به عنوان یار تعویضی به میدان رفت و در روز درخشان تیم ملی ایران مقابل ولز، به صورت فیکس از ابتدا کار را شروع کرد. نشانه ها حاکی از آن است که هر چقدر از رقابت های جام جهانی گذر می‌کنیم، عملکرد مهاجم 27 ساله بهتر می شود.

از این رو باشگاه بایرلورکوزن که از عملکرد ستاره اش خوشحال و راضی است طی ارسال یک بیانیه گفت: 
" او تقریبا 70 دقیقه مقابل ولز بازی کرد و امیدواریم در دیدار بعدی 10 دقیقه بیشتر فرصت بازی کردن پیدا کند. مهمتر از همه این است که دوران مصدومیت او رو به اتمام است و روز به روز سرحال تر می شود. 
اگر ایران پیشرفت می کرد دقایق بیشتری برای بازی کردن به دست می آورد.

1771795

همچنین سیمون رولفس مدیر ورزشی باشگاه لورکوزن در خصوص سردار صحبت کرد:
"سردار در قطر خوب کار کرد و اکنون هم در فرم خوبی قرار دارد. او در بازی اول به تیر افقی دروازه انگلستان کوبید و ضربه اش در مقابل ولز به تیرک افقی دروازه برخورد کرد. حالا امیدوارم مقابل آمریکا شانس بیاورد.
آنها در مقابل ایالات متحده کار سختی خواهند داشت، اما اگر مانند بازی با ولز پرشور بازی کنند، کلاس لازم برای پیروزی در این بازی را دارند."

1771797

اگر ولز در بازی همزمان مقابل انگلیس پیروز نشود، یک تساوی برای ایران کافی خواهد بود تا برای اولین بار در تاریخ به دور حذفی جام جهانی صعود کنند.
یک اشتیاق مطلق در تک تک بازیکنان تیم ملی ایران پیدا می شود که در تیم‌های آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیایی نیز به وضوح دیده می شود که نتیجه مثبت آن را با عملکرد خوب تیم های کمتر شناخته شده این قاره ها در قطر می‌بینیم.
اشتیاقی که در اروپایی‌ها کمتر دیده می شود و به سختی می توانند این ویژگی اخلاقی و ذوق زدگی را وارد بازی خود کنند.


منبع: کیکر

دیدگاهها