کد خبر : 1856318 | 08 آذر 1401 ساعت 15:30 | 90.3K بازدید | 23 دیدگاه

گزارش مارکا

چیپ لعنتی: چگونه گل رونالدو به نام برونو شد؟

ضربه برونو فرناندز در دقیقه 54 بازی به طور مستقیم وارد دروازه تیم اروگوئه شده بود در حالی که گل در ابتدا به نام رونالدو ثبت شد. حالا مشخص شده که چگونه کمک داوران ویدیویی گل را به نام برونو ثبت کردند.

چیپ لعنتی: چگونه گل رونالدو به نام برونو شد؟

به گزارش "ورزش سه"، دیدار پرتغال با اروگوئه با برتری 2-0 پرتغالی ها تمام شد و هر دو گل را نیز برونو فرناندز زد. با شروع نیمه دوم، برونو در یک رفت و برگشت و در جناح راست خط دفاعی تیم حریف تصمیم گرفت توپ را روی دروازه حریف برای استفاده رونالدو بفرستد. ابتدا تصور شد با تاثیرگذاری مهاجم شماره 7 توپ تبدیل به گل شده است اما اسکوربورد استادیوم زننده گل را فرناندر معرفی کرد. ضربه برونو فرناندز در دقیقه 54 بازی به طور مستقیم وارد دروازه تیم اروگوئه شده بود و شادی رونالدو برای باز کردن دروازه حریف غیرواقعی بود. البته تا زمان بازبینی فیلم و اصلاح نام گلزن در اسکوربورد استادیوم، کریس شادی خود را انجام داده بود و همه به او بابت باز کردن دروازه تیم حریف تبریک گفتند. 

1771860

رونالدو تنها یک گل تا رسیدن به رکورد اوزه بیو به عنوان گلزن‌ترین بازیکن تاریخ پرتغال در جام‌های جهانی فاصله دارد و اسطوره بنفیکا با 9 گل در صدر است. طبق گزارش مارکا، درون توپ رسمی آدیداس برای این رقابت ها(الرحله)، چیپی(تراشه) وجود دارد که آخرین ضربه زننده به توپ را مشخص می کند. در واقع اینگونه بود که مشخص شد سر رونالدو برخوردی به توپ نداشت و آخرین کسی که به توپ ضربه زد، برونو بود. آدیداس به لطف حس‌گر IMU 500 هرتز و فناوری استفاده شده در توپ مسابقه، نمودار لحظه‌ای آن را منتشر کرده و ثابت شده که رونالدو تماسی با توپ نداشت.

1771852

 طبق گزارش ال چیرینگیتو، پرتغال "شواهدی" به فیفا ارائه خواهد کرد که نشان می دهد رونالدو با توپ تماس داشته است و بنابراین باید گل به نام او ثبت شود.

دیدگاهها