کد خبر : 1856604 | 09 آذر 1401 ساعت 21:34 | 6.1K بازدید | 3 دیدگاه

دشان: می‌شد پایان خوبی برای ما رقم بخورد

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، ابراز امیدواری کرد تیمش برای دور حذفی جام جهانی آماده باشد.

دشان: می‌شد پایان خوبی برای ما رقم بخورد

به گزارش "ورزش سه"، با وجود باخت 0-1 به تیم ملی تونس، فرانسه مرحله گروهی را با صدرنشینی به پایان رساند و اکنون قرار است این تیم یکشنبه آینده با تیم دوم گروه سوم بازی کند. دیدیه دشان و تیمش در پایان دیدارهای امشب حریف خود را خواهند شناخت و یکی از بین لهستان، آرژانتین و عربستان و مکزیک حریف این تیم خواهد شد. دیدیه دشان که امروز بسیاری از ستاره های خود را نیمکت نشین کرده بود، مدعی شد حالا بازیکنان ذخیره نیز تجربه بازی در جام جهانی را پیدا کرده اند.

دیدیه دشان گفت: ما از حیث انتخاب هایی که من برای ترکیب اصلی انجام دادم با مشکلاتی روبرو شدیم. این تغییرات باید طی چهار روز آتی و قبل از مسابقه بعدی به ما برای ارائه نمایش بهتر کمک کند. برخی از بازیکنان در خطر مصدومیت بودند و ما به تازگی دو بازی پرفشار و دشوار در جام جهانی انجام داده بودیم.

1772897

این به بازیکنان تعویضی اجازه داد تا تفاوت در کیفیت فوتبال در یک بازی جام جهانی را حس کنند. ما به هدف خود رسیده‌ و راهی دور بعدی جام جهانی شده ایم. حالا می‌خواهیم ریکاوری کرده و برای دور بعدی آماده شویم،  زیرا حالا رقابت های بعدی آغاز می‌شود. وقتی این تعداد بازیکن در رختکن وجود دارد مدیریت شرایط آسان نخواهد بود، اما خوشحالم که به برخی بازیکنان بازی دادم.

گل مردود شده آنتوان گریزمان؟ نمی‌دانم تصمیم داور درست بود و  شاید این بازیکن هنگام ضربه زدن در موقعیت آفساید قرار داشت. ما از بازگشت خوشحال شدیم، زیرا به نظرم مستحق زدن یک گل بودیم و امکانش بود که پایان خوبی برای بازی رقم بخورد، اما این اتفاق رخ نداد."

دیدگاهها