کد خبر : 1856607 | 09 آذر 1401 ساعت 21:40 | 45.3K بازدید | 7 دیدگاه

آرنولد: باورتان شد اینجا شبکه‌های اجتماعی ممنوع است؟

گراهام آرنولد بعد از پیروزی استرالیا مقابل دانمارک آمادگی بازیکنانش در این بازی را تحسین کرد و گفت از تصمیمش برای ممنوع کردن استفاده بازیکنان از شبکه‌های اجتماعی راضی است.

آرنولد: باورتان شد اینجا شبکه‌های اجتماعی ممنوع است؟

به گزارش "ورزش سه"، استرالیا امشب یکی از صفحات درخشان تاریخ فوتبال این کشور را رقم زد و موفق شد با پیروزی مقابل دانمارک، به عنوان تیم دوم گروه C، جلوتر از دانمارک و تونس به مرحله یک‌هشتم نهایی صعود کند.

استرالیایی‌ها با گل زیبایی که متیو لکی در دقیقه 60 بازی به ثمر رساند دانمارک را شکست دادند. دانمارکی که برای صعود به پیروزی در این مسابقه نیاز داشت. تونس هم در سوی دیگر فرانسه را 1-0 شکست داد. اگر دیدار استرالیا و دانمارک به تساوی کشیده می‌شد تونسی‌ها می‌توانستند به مرحله بعد صعود کنند.

1772900

گراهام آرنولد سرمربی استرالیا در پایان بازی به خبرنگاران گفت:

به این استرالیا افتخار می‌کنم
از تلاش و کوشش بچه‌ها در این بازی واقعا خوشحالم و به همه‌شان افتخار می‌کنم. در بخشی از مسابقه ما تحت فشار بودیم ولی بچه‌ها امشب بی‌نظیر کار کردند و ما شایسته این پیروزی بودیم.

آمادگی را در چشم‌های بازیکنان می‌دیدم
عامل موفقیت ما اعتماد به تیم و تلاش و سخت‌کوشی بود. بچه‌های ما با روحیه خیلی بالا به این تورنمنت وارد شدند. ما چهار سال یا چهار سال و نیم است که برای امروز کار می‌کنیم و بعد از این همه تلاش به اعتقاد بچه‌ها به خودشان و به تیم و تمرکز بالایی که امشب دیدید رسیدیم. من می‌توانستم در چشم‌های بچه‌ها ببینم که برای امشب کاملا آماده‌اند.

ما جشن نمی‌گیریم؛ شبکه‌های اجتماعی برای استرالیایی‌ها ممنوع است
ما جشن نخواهیم گرفت. بعد از پیروزی بزرگی که مقابل تونس داشتیم به همین خاطر بود که امروز هم توانستیم پیروز بشویم. بعد از آن بازی نه جشن گرفتیم و نه به احساسات مجال دادیم. فقط یک دستور برای بچه‌ها داشتم: بخوابید و از شبکه‌های اجتماعی استفاده نکنید.

می‌دانم بارها این را گفته‌ام ولی شما باور نکرده‌اید. امیدوارم بالاخره به این نتیجه رسیده باشید که وقتی می‌گویم در جریان تورنمنت رسانه‌ها را دنبال نمی‌کنم و شبکه‌های اجتماعی را برای خودم و بازیکنانم ممنوع کرده‌ام واقعیت را می‌گویم.

دیدگاهها