کد خبر : 1856632 | 10 آذر 1401 ساعت 00:48 | 22K بازدید | 31 دیدگاه

پولادگر: فنی‌ترین تیم تاریخ فوتبال ایران را داریم؛

فدراسیون و کمیته فنی برای کی‌روش تصمیم‌گیری می‌کنند

معاون وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد تیم ملی ایران بتواند در آینده نتایج بهتری بگیرد.

فدراسیون و کمیته فنی برای کی‌روش تصمیم‌گیری می‌کنند

به گزارش "ورزش سه"، سید محمد پولادگر که همراه با کاروان تیم ملی فوتبال ایران به تهران بازگشت، در فرودگاه امام خمینی(ره) در جمع خبرنگاران عنوان کرد: همه ما از این اتفاق تلخ ناراحت هستیم. تیم یک فراز و فرود عجیبی داشت. در مسابقه اول همه با آن نتیجه ناراحت شدیم، اما یک نمره قبولی برای تیم، کادر فنی و بازیکنان بود که توانست با آن باخت برگردد و آن نمایش با شکوه را در دومین دیدار برابر ولز داشته باشد و همه را امیدوار کند.

او با بیان اینکه همان توانمندی تیم بود که همه مردم و هواداران را متوقع کرد تا از این مرحله صعود کنیم، گفت: به نظرم استرس بازیکنان در مسابقه با آمریکا بیش از حد بود و دیدید که حتی داور به نیمکت‌نشینان تیم ایران هم بخاطر همین موضوع کارت زرد نشان داد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای  وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: تیم ما در نیمه اول دیدار مقابل آمریکا نمایش خوبی نداشت ولی در نیمه دوم با تمام وجود کار کرد، اما متاسفانه نتیجه مدنظر حاصل نشد ولی به نظرم تیم بسیار خوبی داریم که یکی از فنی‌ترین تیم‌های تاریخ فوتبال ایران است که امیدوارم در رقابت‌های پیش رو با همین عزتمندی و قدرت و انگیزه کار کنند تا شاهد افتخارآفرینی آنها در میادین پیش رو باشیم.

پولادگر در خصوص ادامه همکاری یا پایان حضور کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران ابراز کرد: این تصمیمی است که کمیته فنی و فدراسیون فوتبال باید اتخاذ کنند. به نظرم کی‌روش در جام جهانی نمره خوبی گرفت و باید بگوییم جمع کردن تیم با آن شرایط روحی پس از مسابقه اول برابر انگلیس، کار هوشمندانه‌ای بود که ایشان انجام داد. ماندن ایشان بستگی به نظر فدراسیون و کمیته فنی دارد تا تصمیم گیری کنند.

ویدئو: 266033

او در مورد تاثیر فشار به تیم ملی در قطر و تاثیرگذاری آن در نتایج تیم ملی گفت: قطعا بی‌تاثیر نبود، اما اینکه کادر فنی و سرمربی توانستند با وجود همه این حواشی روزهای اخیر که کاملا هدفمند روی تیم ملی متمرکز شده و حواشی تیم را بسیار زیاد کرد، قابل قبول و البته سخت بود و باید جداگانه به آن پرداخت. باید گفت که شرایط نرمالی در این مسابقات نداشتیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: فضای محل مسابقات و مکان‌های عمومی را آلوده کرده بودند و این جمیع حواشی است که می‌گویم تیم خوبی داشتیم و باید به آنها امیدوار باشیم. مخصوصا جوانانی که در تیم حضور دارند و با انگیزه و امید کار می‌کنند. ان‌شاالله در میادین پیش رو این ناکامی جام جهانی جبران خواهد شد.

پولادگر در خصوص نامزد شدن در انتخابات ریاست کمیته ملی پارالمپیک گفت: امیدوارم برای مردم و ورزش نوکری کنیم و صرفا همین موضوع است که ثبت‌نام کردم.

دیدگاهها