کد خبر : 1856644 | 10 آذر 1401 ساعت 02:02 | 91.1K بازدید | 13 دیدگاه

باید سینه خود را مقابل گلوله بگذاریم

تلخ‌ترین مصاحبه جام ناتمام ماند

بازیکنان تیم ملی مکزیک پس از حذف از مرحله گروهی ناراحتی شدید خود را به نمایش گذاشتند اما در این بین ادسون آلوارز بیش از همه غصه خورد.

تلخ‌ترین مصاحبه جام ناتمام ماند

به گزارش ورزش سه، هافبک تیم ملی مکزیک تاکید کرد آنچه در تیم ملی مکزیک انجام می شود باید آنالیز شود، اما نه تنها در زمین، بلکه در خارج از آن.
ال تری از زمان برگزاری تورنمنت در آرژانتین در سال 1978 در این مرحله حذف نشده بود. آلوارز قبل از اینکه در مصاحبه با خبرنگاران به گریه بیفتد در این باره گفت: "اکنون زمان آن رسیده است که بررسی کنیم و ببینیم که چه اشتباهاتی نه تنها در زمین بلکه درخارج از زمین انجام می دهیم." همه".
هافبک مکزیک با چهره ای جدی اشاره کرد که با وجود پیروزی 2-1 مقابل عربستان، عوامل تیم حذف شده حاضر به مصاحبه نشدند. او گفت : "من اینجا هستم چون مجبورم."
و ادامه داد: ضربه سختی است، هیچ حرفی وجود ندارد. تیم از دقیقه اول به دنبال برد و صعود بود. ما موقعیتهای زیادی داشتیم اما نتوانستیم صعود را محقق کنیم. طعم تلخی باقی می ماند.
او با اشاره به انتقادهای احتمالی گفت: حالا ما باید با چیزهای زیادی رودررو شویم و سینه خود را مقابل گلوله بگذاریم و بر خلاف جریان تندی که می‌خواهد ما را ببرد پارو بزنیم...او سپس به گریه افتاد و مصاحبه به پایان رسید.

دیدگاهها