کد خبر : 1856663 | 10 آذر 1401 ساعت 10:31 | 22.8K بازدید | 1 دیدگاه

ادامه رسوایی یووه: صدور قرار بازداشت آنیلی

آندره‌آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس، علی رغم استعفا از سمتش همچنان با معضلات بسیاری روبرو است.

ادامه رسوایی یووه: صدور قرار بازداشت آنیلی

به گزارش "ورزش سه"، اعضای هیئت مدیره یوونتوس دو روز قبل در اقدامی شوکه کننده به صورت دسته جمعی استعفا دادند تا شاید شرایط این باشگاه با حضور مدیران جدید بهبود پیدا کند. 
بسیاری از رسانه‌های ایتالیایی پیش از این مدعی شده بودند که این تصمیم به این خاطر گرفته شده که تمرکز موجود روی مشکلات قانونی این باشگاه و مدیران آن تا حدی کاهش پیدا کند اما به نظر می‌رسد که آنها در این زمینه به هدفی که داشتند نرسیده‌اند. 
حالا روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت خبر داده است که مقامات دادستانی تورین قرار بازداشتی را برای آنیلی و 14 نفر دیگر که تذکراتی را در روند تحقیقات ماه گذشته دریافت کرده بودند صادر کرده است. 

1592810


گفته می‌شود نام افرادی چون فابیو پاراتیچی که پیش از این در سمت مدیر ورزشی یوونتوس مشغول فعالیت بود و سال گذشته از این باشگاه جدا شد تا به تاتنهام در لیگ برتر منتقل شود نیز در فهرست قرار بازداشت‌های صادر شده وجود دارد. 
مدیران یوونتوس در طول این مدت بارها تاکید کردند که اتهام فساد مالی به هیچ وجه درباره آنها مطرح نیست اما به نظر می‌رسد که یکی از دلایل اصلی صدور این قرار بازداشت از سوی دادستانی تورین همین موضوع باشد. 
حالا باید دید که آیا خبر منتشر شده در این زمینه تایید و آنیلی بازداشت خواهد شد یا خیر. اتفاقی که ممکن است کار را برای این باشگاه در این پرونده بیش از پیش دشوار کند. 
 

دیدگاهها