کد خبر : 1856679 | 10 آذر 1401 ساعت 12:16 | 37.9K بازدید | 8 دیدگاه

عنوان پردرآمدترین ورزشکار جهان در انتظار CR7

رونالدو رکورد می‌شکند و نفر اول جدول می‌شود

در صورت انتقال به النصر، رونالدو به عنوان پردرآمدترین ورزشکار جهان شناخته خواهد شد.

رونالدو رکورد می‌شکند و نفر اول جدول می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، اگر کریستیانو رونالدو انتقال سالانه 173 میلیون پوندی به النصر عربستان را بپذیرد، ستاره سابق منچستریونایتد رکورد پردرآمدترین ورزشکار جهان را خواهد شکست.

روزنامه سان انگلیس با درج این مطلب نوشته است: فوق ستاره پرتغالی که در جام جهانی 2022 قطر حضور دارد، پس از ترک منچستریونایتد در حال حاضر بدون تیم است.

پس از انجام یک مصاحبه جنجالی و شوکه کننده با پیرس مورگان، ستون نویس روزنامه سان، او از باشگاه و سرمربی تیم یعنی اریک تن هاخ انتقاد کرد.

به گزارش مارکا، به رونالدو قراردادی دو سال و نیمه با النصر، به ارزش 173 میلیون پوند در سال پیشنهاد داده شده است.

این باعث می شود که او به عنوان پردرآمدترین ورزشکار جهان، از کیلیان امباپه 23 ساله پیشی بگیرد. بر اساس آمار فوربس، امباپه پس از قرارداد مجدد با قهرمان فرانسه، سالانه 106.7 میلیون پوند درآمد دارد.

هم تیمی او یعنی لیونل مسی 35 ساله، سالانه 62.5 میلیون پوند دریافت می کند و نیمار 30 ساله با دستمزد 58.3 میلیون پوندی در رده بعدی قرار گرفته است.

رونالدو 37 ساله قبل از خروج پرحاشیه اش از یونایتد، با درآمد 50 میلیون پوندی، از سه ستاره پاریسی پایین تر بود.

1773167

همچنین، استفن کری 34 ساله، ستاره دنیای بسکتبال نیز با 38.1 میلیون پوند در بین پنج نفر برتر قرار گرفت. اگرچه لبرون جیمز 37 ساله، کمی بیش از 100 میلیون پوند درآمد دارد، اما حدود 66 درصد از آن خارج از زمین تأمین می شود.

رونالدو فاش کرد که پیشنهاد 3 میلیون پوندی در هفته برای بازی در عربستان را در تابستان رد کرده است و گمان می رود الهلال تیمی بوده که این پیشنهاد را به فوق ستاره پرتغالی ارائه کرده است.

اکنون النصر، رقیب دیرینه الهلال در حال نزدیک شدن به انتقال رونالدو است، زیرا آنها توانسته اند پیشنهاد بهتری نسبت به نیوکاسل ارائه کنند.

دیدگاهها