کد خبر : 1856721 | 10 آذر 1401 ساعت 15:30 | 76.8K بازدید | 2 دیدگاه

فوق ستاره آرژانتینی پیگیر نتیجه همزمان شد

استرس مسی شکار شد: بازی همزمان چند چند است؟!

شکار تصاویری از مکالمه جالب بین لیونل مسی و اسکالونی نشان می دهد که اسطوره آرژانتینی، نگران نتیجه بازی همزمان بوده است.

استرس مسی شکار شد: بازی همزمان چند چند است؟!

به گزارش "ورزش سه"، دو نیمه بدون گل، نتایج دیدارهای گروه C رقابت های جام جهانی در پایان 45 دقیقه ابتدایی بود. نتایجی که آرژانتین به عنوان مدعی قهرمانی را در آستانه حذف از این پیکارها قرار می داد. کافی بود که ستاره های هروه رنار در استادیوم لوسیل موفق به گلزنی شوند. آنگاه عربستان به همراه لهستان راهی مرحله بعد می شدند.

از دست دادن یک ضربه پنالتی، می تواند بدتر از جام زهر برای تیمی باشد که نیاز اورژانسی به پیروزی دارد. اتفاقی که آرژانتین با آن روبرو شد و خبر بدتر این بود که لیونل مسی شخصی است که بهترین موقعیت ممکن برای گلزنی را از دست داد و این می توانست منجر به افت روحی کاپیتان آلبی سلسته شده و اوضاع از اینی که هست، بدتر شود.

با این حال، در همان هفت دقیقه ابتدایی، ورق کاملا به سود آرژانتین برگشت. پاس مولینا به مک الیستر و ضربه تمام کننده بازیکن برایتون باعث شد تا تیم لیونل اسکالونی از حریف پیش بیفتد. در همان لحظاتی که آرژانتینی ها در ورزشگاه 974 بالا و پایین می پریدند، از لوسیل نیز خبرهای خوبی رسید. مکزیک ظرف تنها هفت دقیقه، 2 بار دروازه عربستان را باز کرده بود و چه چیزی از این بهتر؟

1773260
تصاویر تلویزیونی شکار شده از نیمکت آرژانتین، از اینجا شروع می شود. آنها در حال شنیدن صحبت های لیونل مسی هستند و قصد دارند منظور کاپیتان را بفهمند.

با این حال، بازیکنان داخل زمین از نتیجه بازی همزمان اطلاعی نداشتند و اگر عربستان به گل پیروزی می رسید، باز شدن دروازه امیلیانو مارتینز به دست لواندوفسکی و یارانش یعنی خداحافظی آرژانتین با جام. برتری شکننده و یک گله، باعث شد تا دلهره و اضطراب به سراغ لیونل مسی نیز بیاید.

1773261
پابلو آیمار دستیار اسکالونی زودتر از سایرین متوجه صحبت های مسی شده و با نشان دادن عدد 2، نتیجه بازی همزمان را به او خبر می دهد.

حالا شبکه tycsports آرژانتین، معروف ترین شبکه ورزشی این کشور، ویدیوی جالبی را از لحظات پراسترس لیونل مسی منتشر کرده است. این شبکه در توضیح ویدیو در وب سایت رسمی خود نوشته است: دیالوگ عجیب مسی و اسکالونی در بازی کامل آرژانتین و اسکالونی لهستان برای بازی مکزیک. لا پولگا (لقب مسی) از سرمربی پرسید در لوسیل چه خبر است؟

1773262
ساموئل نیز با انگشت هایش عدد 2 را به مسی نشان می دهد.

در ادامه این گزارش آمده است: اگرچه عملکرد تیم ملی آرژانتین مقابل لهستان ما را دعوت کرد که امید خود را برای ادامه جام از دست ندهیم، اما حقیقت این است پس از پایان نیمه اول که با نتیجه بدون گل به پایان رسید، کمی نزدیک بود تا از مسابقات حذف شویم. اگر عربستان، مکزیک را شکست می داد، امتیاز آنها به عدد 6 می رسید، در حالی که لهستانی ها پنج امتیاز و آلبی سلسته چهار امتیاز می گرفتند.

1773263
لیونل اسکالونی در ادامه از جایش بلند شده و به صحبت با مسی می پردازد.

به همین دلیل، گل اول الکسیس مک آلیستر استرسی برای از دست دادن پیروزی را به وجود آورد ولی گل خولیان آلوارز به طور کامل این نگرانی ها را از بین برد. در این زمینه، تنش در میان لهستانی ها به دلیل احتمال حذف از جام جهانی افزایش پیدا کرد و آن موقع بود که لیونل مسی برای پرسیدن سوالی درباره نتیجه دیدار همزمان، به سمت نیمکت ذخیره ها رفت.

1773264
صحبت های درگوشی اسکالونی و مسی و انتقال نتیجه همزمان و وضعیت جدول به فوق ستاره پرتغالی.

دوربین ها او را از پشت شکار کردند. پس از اینکه لیونل اسکالونی از روی نیمکت بلند شد تا به مسی نزدیک شود و به او پاسخ دهد، به وضوح نگرانی از چهره کاپیتان برداشته شد. اسکالونی به فوق ستاره گفت: 2 بر صفر، 2 بر صفر. مربی برای اینکه مطمئن شود در شلوغی های استادیوم 974 صدایش به مسی می رسد، نتیجه را مدام تکرار کرد. او از پیش افتادن مکزیک خبر داد.

1773265

در آن زمان، تیم جراردو مارتینز از لحاظ امتیاز، تفاضل گل و گل های زده، با لهستان برابر بود. به همین دلیل اروپایی ها به دلیل دریافت کارت زرد کمتر، تا آن دقیقه تیم صعود کننده بودند.

1773266
پس از اینکه مسی خیالش بابت نتایج راحت شد، به ادامه بازی پرداخت.

اما صحبت های مربی و بازیکن به همین جا ختم نشد چرا که اسکالونی پا را فراتر گذاشت و به تحلیل جدول رده بندی پرداخت. او به مسی گفت: «اگر یک گل دیگر به آنها بزنیم، حذف می شوند». او به لهستان اشاره کرد و درباره نیاز رقیب برای صعود توضیح داد: «آنها بیشتر نمی خواهند، آنها بیشتر نمی خواهند.» منظور اسکالونی از این صحبت ها این بود که لهستان فقط به دنبال نخوردن گل های بیشتر است.

1773267

در نهایت، گلی که ترس لهستانی ها را برطرف کرد، در استادیوم لوسیل زده شد و عربستان اختلاف را کاهش داد تا تیم لواندوفسکی راهی مرحله بعد شود. با این گل، لهستان می‌توانست نفس راحتی بکشد بدون اینکه مجبور باشد به قانون بازی جوانمردانه متوسل شود.

دیدگاهها