کد خبر : 1856739 | 10 آذر 1401 ساعت 17:13 | 5.4K بازدید | 1 دیدگاه

فردا فرصت خوبی برای بازیکنان است:

تیته: فعلا به حریف بعدی برزیل فکر نمی‌کنم

تیته، سرمربی باتجربه تیم ملی برزیل، علاقه ای به افشای ترکیب تیمش برای بازی با کامرون نشان نداد.

تیته: فعلا به حریف بعدی برزیل فکر نمی‌کنم

به گزارش "ورزش سه"، تیم برزیل در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف اروگوئه، غنا یا کره جنوبی می رود و به شکل جالبی آنها در مسیر اردوی آماده سازی برای جام جهانی، با هر سه تیم روبرو شده اند. فردا سلسائو در دیداری تشریفاتی برابر کامرون قرار خواهد گرفت و تیته در نشست خبری این دیدار مدعی شد فعلا ذهن خود را مشغول حریف بعدی تیم ملی برزیل در مرحله یک هشتم نهایی نخواهد کرد.

تیته گفت: "من علاقه ای ندارم در مورد حریف احتمالی در دور بعدی حرف بزنم و من به این موضوع فکر نمی کنم. یک تیم فنی در اردوی تیم ملی کامل وجود دارد که عمیق تر به این موضوع می پردازد و من تنها به بازی فردا مقابل کامرون فکر می کنم.

1773323

ترکیب احتمالی تیم ملی برزیل؟ ما در حال حاضر 26 بازیکن در بالاترین سطح داریم و مشخص نیست کدام بازیکن فردا در ترکیب اصلی برزیل برای دیدار مقابل کامرون قرار می گیرد. بازیکنانی مانند فابینیو از لیورپول، ادرسون از سیتی، گابریل مارتینلی و گابریل ژسوس در آرسنال... رقابت زیادی بین بازیکنان تیم حکمفرما برای حضور در ترکیب وجود دارد.

من بهترین شرایط را برای آنها فراهم می کنم تا در بالاترین سطح رقابت کنند، اما نمی توانم در مورد ترکیب احتمالی برای بازی بعدی به صورت دقیق صحبت کنم. این یک فرصت بسیار خوب برای بازیکنان در مسیر رقابت بوده و موقعیت برای نشان دادن کیفیت آنها محسوب می شود. ما همیشه به دنبال تحکیم شرایط فعلی و البته پیشرفت بیشتر هستیم و البته تیم های دیگر نیز چنین مسیری را طی می کنند.

دعوت دوباره از دنی آلوس؟ ما بازیکنانی با ویژگی های متفاوت در ترکیب تیم ملی برزیل در اختیار داریم. دنی آلوس بازیکنی با خصوصیات فنی فوق العاده ای بوده و به همین دلیل است که چنین سابقه ای در دنیای فوتبال دارد. اما این دیگر به ما بستگی دارد که ساختاری داشته باشیم تا امکان استفاده از همه بازیکنان در آن وجود داشته باشد."

دیدگاهها