کد خبر : 1856826 | 11 آذر 1401 ساعت 02:05 | 8.1K بازدید | 17 دیدگاه

موریاسو: هدف ژاپن یک‌‌چهارم یا حتی بالاتر است

هاجیمه موریاسو، سرمربی ژاپن، بعد از صعود به مرحله یک‌هشتم به عنوان صدرنشین گروه گفت می‌خواهد بهترین نتیجه ژاپن در تاریخ جام جهانی را رقم بزند.

موریاسو: هدف ژاپن یک‌‌چهارم یا حتی بالاتر است

به گزارش "ورزش سه"، ژاپن امشب دست به کاری بزرگ زد و با پیروزی 2-1 مقابل اسپانیا به عنوان تیم اول گروه مرگ جام جهانی قطر به مرحله یک‌هشتم نهایی صعود کرد.

ژاپنی‌ها با پیروزی امشب‌شان باعث حذف زودهنگام آلمان از رقابت‌ها شدند. آنها حالا تیمی هستند که در مرحله گروهی هم آلمان و هم اسپانیا، دو غول بزرگ حاضر در گروه‌شان را شکست داده‌اند.

هاجیمیه موریاسو، سرمربی ژاپن، در پایان مسابقه گفت به تیمش افتخار می‌کند ولی این پایان کار سامورایی‌ها در قطر نیست و آنها می‌خواهند بهترین نتیجه تاریخ فوتبال‌شان در جام جهانی را در این تورنمنت رقم بزنند.

1773682

سرمربی ژاپن در کنفرانس خبری بعد از بازی مقابل اسپانیا گفت:

هدف ژاپن، رسیدن به هشت تیم برتر یا حتی بالاتر است
ما صعود کردیم ولی هدف ما تنها صعود از مرحله گروهی نیست چرا که قبلا این موفقیت را به دست آورده‌ایم. هدف جدید ما صعود به جمع هشت تیم برتر جام است. بازیکنان ژاپن باعث افتخار هستند. آنها تصویر جدیدی از ژاپن به نمایش گذاشتند. ژاپنی که می‌تواند در صحنه جهانی بجنگد و با هر حریفی مبارزه کند. دلم می‌خواهد رکورد جدیدی برای ژاپن ثبت کنیم. رسیدن به جمع هشت تیم برتر جام یا حتی بالاتر.

تشکر از حمایت‌های هواداران ژاپنی
از همه هواداران، از مردم ژاپن به خاطر حمایت‌های بی‌دریغ‌شان تشکر می‌کنم. به لطف حمایت‌های آنها بود که توانستیم از این بازی دشوار پیروز بیرون بیایم.
خوشحالم که توانستم این پیروزی را با ژاپن جشن بگیرم. این را به همه ژاپنی‌ها تقدیم می‌کنم. امیدوارم در ادامه هم بتوانیم نتایجی به دست بیاوریم که باعث شادی همه مردم بشود.

دیدگاهها