کد خبر : 1856832 | 11 آذر 1401 ساعت 02:28 | 60.6K بازدید | 11 دیدگاه

رگراگی: خوشبخت‌ترین آدم روی زمین هستم؛

ادعای عجیب: چرا ما قهرمان جام جهانی نشویم؟

سرمربی مراکش شانس قهرمانی جام جهانی ۲۰۲۲ را برای تیمش قائل است.

ادعای عجیب: چرا ما قهرمان جام جهانی نشویم؟

به گزارش "ورزش سه"، ولید رگراگی پس از اینکه تیمش در دو دیدار مقابل کرواسی و بلژیک فوق‌العاده ظاهر شد و یک تساوی و یک پیروزی به دست آورد، در آخرین بازی مرحله گروهی نیز کانادا را با نتیجه دو بر یک شکست داد. او در پایان این دیدار در نشست خبری گفت: در نیمه اول بازی با کانادا، بهترین عملکردمان را در تمام این ۳ مسابقه داشتیم. یک گل غافلگیرکننده دریافت کردیم، اما بازیکنانم عکس‌العمل خوبی در ادامه بازی نشان دادند.

او ضمن تشکر از اشرف حکیمی که مقابل کانادا درخشان ظاهر شد، در اظهار نظری طنزآمیز عنوان کرد: بازیکنانم دوست دارند سر من را لمس کنند چون این کار برای آنها شانس می‌آورد.

سرمربی شیرهای اطلس در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه آرزوی قهرمانی در جام جهانی را دارند، ابراز کرد: رویای قهرمانی در جام جهانی حق هر تیمی است. چرا ما نمی‌توانیم این آرزو را کنیم؟ ما به همه تیم‌های قدرتمند پیام دادیم که آماده هستیم. تیم‌های آفریقایی باید خودشان را باور کنند و رویاپردازی داشته باشند.

رگراگی یادآور شد: ما دو پیروزی برابر بلژیک و کانادا داشتیم؛ ما تیم بزرگی هستیم و تا لحظه آخر تلاش خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیریم. به اشرف حکیمی هم گفتم که ما باید پرقدرت در مسابقات پیش برویم و هدف‌گذاری داشته باشیم. همانطور که از مرحله گروهی بالا آمدیم.

او تاکید کرد: وقتی توانستیم به اتفاق مهمی مثل صعود از مرحله گروهی برسیم، چرا نباید رویای قهرمانی در جام جهانی را برای خودمان ببینیم؟ من همیشه گفته‌ام که باید ذهنیت خودمان را تغییر دهیم و در جایگاه قبلی متوقف نشویم. من احترام زیادی برای همه قائل هستم ولی همه بدانند که حریف سختی برای‌شان هستیم.

1773695

سرمربی تیم ملی مراکش اضافه کرد: الان نباید تمرکزمان را از دست بدهیم و نیاز داریم با رهایی از استرس و استراحت مناسب، به مسیرمان ادامه دهیم و ان‌شاالله به دستاوردهای بزرگ دست پیدا کنیم. به بازیکنانم نیز تاکید کردم باید دستاورد فوق‌العاده‌ای از جام جهانی داشته باشیم و نباید به جایگاهی که داریم، راضی باشیم.

رگراگی عنوان کرد: من باید واقع‌بینانه به قضایا نگاه کنم و جلوی پایم را ببینم چراکه این اتفاق (جام جهانی) هر چهار سال یک‌بار می‌افتد و ممکن است دیگر چنین فرصتی نداشته باشیم. بنابراین، باید تمام تلاش‌مان را به کار بگیریم و برای مردم کشورمان و شاد کردن دل آنها تلاش کنیم. باید از فردا کارمان را شروع کنیم و مسیرمان را ادامه دهیم.

سرمربی تیم ملی مراکش یادآور شد: حضور در جام جهانی اتفاق بزرگی است. من بازیکن تیم ملی بودم ولی فرصت بازی در این رقابت‌ها را نداشتم و با وجود دو بار تلاش، به این مهم نرسیدم. حالا خداوند این فرصت را در اختیارم گذاشته تا در عرصه مربیگری به این خواسته برسم و تاریخ‌ساز شوم. واقعا من خوشبخت‌ترین فرد روی زمین هستم!

دیدگاهها