کد خبر : 1856844 | 11 آذر 1401 ساعت 08:21 | 22.2K بازدید | 2 دیدگاه

برای تعیین دو جای خالی مرحله یک هشتم نهایی

روز پایانی جام جهانی همراه با احتمالاتی جذاب

مرحله گروهی جام جهانی با برگزاری بازی های امروز به پایان خواهد رسید.

روز پایانی جام جهانی همراه با احتمالاتی جذاب

به گزارش "ورزش سه"، جام جهانی 2022 به روزهای حساس خود رسیده و بعد از برگزاری بازی های امروز، مرحله حذفی آن شروع خواهد شد. تاکنون 14 تیم صعودکننده به این مرحله مشخص شده و بازی‌های امروز 2 تیم باقی‌مانده را مشخص خواهد کرد.

روز پایانی مرحله گروهی با بازی‌های گروه H آغاز خواهد شد. از ساعت 18:30 امروز کره جنوبی با پرتغال و غنا با اروگوئه دیدار می کنند. در این گروه پرتغال با 6 امتیاز صعود خود را پیش از این قطعی کرده و جنگ صعود را بین سه تیم دیگر – غنا، کره و اروگوئه – شاهد خواهیم بود. غنا البته با 3 امتیاز شانس بیشتری برای صعود دارد و در صورت شکست یا مساوی کره مقابل پرتغال، می تواند با مساوی هم دومی خود را حفظ و صعود کند.

1773720
تکلیف صعود برزیل و پرتغال از مرحله گروهی روشن شده و بازی‌های امروز تعیین‌کننده دو تیم باقیمانده در مرحله یک هشتم نهایی خواهند بود.

دو بازی گروه G از ساعت 22:30، پایان بخش دور گروهی جام جهانی قطر خواهند بود. در این دو بازی، برزیل با کامرون و صربستان با سوئیس دیدار می کند. شاگردان تیته با دو برد، صعود خود را پیش از این قطعی کرده‌اند؛ این تنها وجه شباهت دو گروه G و H نیست چرا که در این گروه نیز مثل گروه قبلی، هر سه تیم پایین‌تر از صدر، همچنان شانس صعود دارند.

مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی از فردا آغاز می شود. در این روز انگلیس با سنگال و فرانسه با لهستان دیدار می کند. تاکنون سرنوشت شش دیدار این مرحله مشخص شده است و با معرفی تیم های اول و دوم گروه های G و H تمام تیم های حاضر مشخص و هیجان جام چند برابر خواهد شد.

دیدگاهها