کد خبر : 1856866 | 11 آذر 1401 ساعت 11:50 | 19.2K بازدید | 1 دیدگاه

کیمیش: این شکست‌ها مربوط به شخص من است

جاشوا کیمیش، حذف تحقیرآمیز آلمان از جام جهانی را بدترین لحظه دوران حرفه‌ای خود توصیف کرد.

کیمیش: این شکست‌ها مربوط به شخص من است

به گزارش ورزش سه، آلمان در حالی بازی آخر خود را مقابل کاستاریکا شروع کرد که می‌دانست اگر ژاپن نتواند اسپانیا را شکست دهد، آنها با پیروزی مقابل کاستاریکا به مرحله یک شانزدهم نهایی می‌روند. مردان هانسی فلیک در پایان با پیروزی 4-2 به پیروزی رسیدند اما این کافی نبود. با این حال ژاپن با کسب پیروزی، یک بازگشت شگفت‌انگیز مقابل لاروخا رقم زد و با حفظ نتیجه تا پایان به عنوان صدرنشین گروه راهی دور حذفی شد و به تلاش آلمان برای پنجمین قهرمانی جام جهانی پایان داد. آلمان اکنون نتوانسته است در ۲ دوره متوالی فراتر از مرحله گروهی در جام جهانی پیشروی کند و همین مسئله کیمیش را ویران کرده است.

جاشوآ کیمیش به خبرنگاران گفت: این بدترین روز زندگی حرفه‌ای من است. می ترسم که در چاله‌ای بزرگ افتاده باشم. این باعث می شود فکر کنم این شکست‌ها به شخص من مربوط می‌شود. این قطعا سخت‌ترین روز دوران حرفه ای من است. دومین بار که در یک جام جهانی حذف شدیم، در این بین ما یورو را هم داشتیم، جایی که در آن هم زود حذف شدیم. این تلخ است و در چهار سال گذشته فرصت‌های زیادی از دست رفته است.

آلمان در اولین تورنمنت بزرگ کیمیش در یورو 2016 به نیمه نهایی رسید، اما از آن زمان تا به حال، در دو جام جهانی در دور گروهی حذف شد و در یورو 2020 در مرحله یک هشتم نهایی مقابل انگلیس شکست خورد. کاستاریکا حتی برای مدت کوتاهی در دقیقه 70 با گل به خودی مانوئل نویر پیش افتاد. آلمان اکنون 12 بازی مهم تورنمنت‌های بین‌المللی مانند جام جهانی و یورو را بدون کلین شیت پشت سر گذاشته است که طولانی‌ترین دوره آنها در تاریخ است.

گوندوگان هم در این رابطه گفت: ما خیلی راحت گل می‌خوریم، خیلی راحت توپ‌ها را از دست می‌دهیم و در خط حمله موقعیت‌های گلزنی را خیلی راحت حرام می‌کنیم. ما نتوانستیم به عنوان یک تیم یا شاید به صورت انفرادی بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذاریم. باید بفهمیم که دلایل آن چیست و همه باید در آینه نگاه کنند و به خودشان بگویند که خوب نبودیم.

دیدگاهها